Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Roman Směták - prodej PC

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Obraťte se na naše odborné poradenství. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pro Civitate

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Na naši serióznost se spolehněte. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regio Písek, o.p.s.

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení MAS Krajina srdce

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Na našich táborech učíme dětí samostatnosti. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vodohospodářské sdružení obcí západních Čech

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše rady vám v mnohém pomohou. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Serioznost je u nás prvořadá. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysočina Tourism

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Severočeské sdružení obcí

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se můžete vydovádět při kuželkách. Zabýváme se vzděláváním mladých lidí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPOROP, obecně prospěšná společnost

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Přijďte si k nám také zahrát kuželky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Alternativa - 2001

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Nezapomněli jsme ani na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Krajina Dluhonice

Jsme občanské sdružení lidí. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku