Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká společnost intenzivní medicíny

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Seriózní chování je pro nás zásadní. Vzděláváme malé pozorovatele o přírodě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost dětské neurologie

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Specializujeme se na oblast poradenství. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Prvořadá je pro nás serioznost. Pro všechny nabízíme ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro lékařskou mikrobiologii

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Jsme velice seriózní organizací. Přijďte na některá naše setkávání. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Záležitosti řešíme s ochotou. Prioritou našeho spolku je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékaři za bezpečný život na Zemi

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Zajišťujeme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pneumologická a ftizeologická společnost

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Pracujeme poctivě a ochotně. Dále se také zabýváme poradenstvím. Věřte naší serioznosti. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká gynekologická a porodnická společnost

Zabýváme se sdružením lidí. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost podpory zdraví

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Vše řešíme s ochotou. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renarkon, o.p.s.

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Jednou z našich předností je ochota. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stop PPP, o.s.

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR, oblastní výbor Havlíčkův Brod

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Nabízené poradenství jistě oceníte. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. V naší organizaci se sdružují lidé ochotní pomáhat neslyšícím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku