Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

lem81 - orchestr Petra Holuba

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Oslovte nás i za účelem poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení SMT Skuteč

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Organizují se u nás společná setkávání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SDG

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Jednáme s každým serózně. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kovářovská OPONA o.s.

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Nabízíme možnost příjemných setkávání. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Onko - Amazonky, sdružení onkologických pacientů, Ostrava

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agnis Rosa

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Ochota poradit je pro nás základ. S každým jednáme seriozně. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolnické centrum Motýlek

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme spolek hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fórum zdravé výživy

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká podiatrická společnost

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Zahrajete si u nás kuželky. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětství bez úrazů, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Členové našeho sdružení se věnují tanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku