Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Obec Slovákov v Českej republike

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Jsme místem pro různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní informační centrum mládeže NICEM

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Sdružujeme všechny, které zajímá architektura..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovarské právnické dny-Společnost českých, německých, slovenských a rakouských právníků

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naším koníčkem jsou kuželky. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CONSORTIO FIDUCIA

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek. Na vzdělávání je u nás kladen velký důraz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KRAVÍN

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Nabízené poradenství jistě oceníte. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TURISTCENTRUM Dvorce

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Zajišťujeme provoz spolku tenisových nadšenců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Matice slezská, místní odbor v Opavě

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harmonia Universalis

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace profesionálních divadel ČR

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slavonická renesanční společnost,

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem sdružení se zajímáme o architekturu. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku