Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Taneční škola Standardklub Praha

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Hana Jelínková - modern dans

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Musica Florea, o.s.

Pořádáme sdružení podobných lidí. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace symfonických orchestrů a pěveckých sborů České republiky

Pořádáme sdružení podobných lidí. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Jsme místem pro společná setkávání. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ KERAMIČKA

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení přátel pěveckého sboru Resonance Třebíč

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Romů Dživipen

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Přijďte na některá naše setkávání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Máme seriozní přístup. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Music & Theatre S.G.Pitaš

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bandance- Občanské sdružení

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Somebody´s singing

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku