Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mé město můj život

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Jednou z našich předností je ochota. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOS Souš, o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dolní oblast Vítkovice

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Cěsta / Cjesta

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Vše řešíme s ochotou. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Prioritou našeho spolku je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Common Law Society

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách. V našem spolku se cvičí japonské bojové umění judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studentský klub Párátko

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umělecké sdružení filmařů

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Serioznost je naší devizou. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnský studentský sbor Vox iuvenalis

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Hajduch - Taneční a pěvecký soubor.

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Spolehněte se na naše cenné rady. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec. I vy můžete vidět náš pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Depresivní děti touží po penězích

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. U nás se dočkáte užitečných rad. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Věnujeme se hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku