Nepřehlédněte

Kulturní a společenské

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pěvecké sdružení severočeských učitelů Most

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Lopour, akce

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Náš spolek je velice seriózní. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení TILIA (lípa)

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Našim radám můžete věřit. Pravidelně se společně setkáváme. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub rodičů a přátel při Gymnáziu B. Němcové

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Máme seriozní přístup. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Zabýváme se poradenskými službami. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro nadaci Gallus Ruber

Zabýváme se sdružením lidí. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Jednáme s ochotou. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soubor lidových písní a tanců Ostravica

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Představujeme folklorní soubor. V našem sdružení se věnujeme tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel dětského národopisného souboru Brněnský Valášek, o.s.

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Je pro vás připraveno i poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Tlapka

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Spolehněte se na naše seriózní chování. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Setkáte se u nás s ochotným jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel Biskupského gymnázia v Brně o.s.

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Nabízíme možnost setkávání. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení UnArt Spytihněv

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme odborníci i v poradenství. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku