Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Zlínský kraj)

Kulturní a společenské Zlínský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Country kapela Gympleři Vsetín

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Jednáme seriozně. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Kunovjan

Zabýváme se sdružením lidí. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Světlov

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cimbálová muzika Polajka

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Naše instituce vystupuje vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravenses terra Moravia spol. s r.o.

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří mají rádi judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valašské Athény

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Serioznost je naše druhé jméno. Ochotně spolupracujeme. Těšíme se na společné setkávání. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plastikářský klastr

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Náš přístup je seriozní. Poskytujeme kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hlahol Mysločovice

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Máme seriozní přístup. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malé Zálesí, občanské sdružení

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Jsme seriozní organizací. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Přidejte se k našemu folklornímu souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s. základní organizace Zubří

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku