Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Zlínský kraj)

Kulturní a společenské Zlínský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hucot

Zabýváme se sdružením lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Věřte naší serioznosti. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení národopisný krúžek Dolněmčan

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bike Triatlon Morkovice

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Na naší serióznosti si zakládáme. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Družstevník Ploština ve Smolině

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. K dispozici máme i poradenství. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětem, obecně prospěšná společnost

Naše sdružení spojuje lidi. Spoléháme se na serioznost. Vše řešíme s ochotou. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní akční skupina Rožnovsko

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Je pro vás připraveno i poradenství. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rozínek o.s.

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Jsme velice ochotnou organizací. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Zabýváme se poradenskými službami. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soubor písní a tanců Dolina o.s

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Naše organizace je velice ochotná. Prvořadá je pro nás serioznost. Spolehněte se na naše cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská opera Zlín

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Naše organizace nabízí i poradenství. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Zlín, o.p.s.

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Spoléháme se na serioznost. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku