Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Zlínský kraj)

Kulturní a společenské Zlínský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům kultury Uherský Brod

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení UnArt Provodov

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Umožníme vám pravidelná setkávání. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hradišťánek

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše organizace nabízí i poradenství. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Demokratická aliance Romů ČR

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. S námi získáte i možnost poradenství. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poselství života

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Matice Svatohostýnská

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Věnujeme se architektuře a všemu, co s ní souvisí. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaos - Klub přátel divadla

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Umožníme vám pravidelná setkávání. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přátelé zpětné vazby

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Našim členům umožňujeme společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s. základní organizace Vsetín

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR - základní organizace Koryčany

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat. Na vzdělávání je u nás kladen velký důraz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku