Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Ústecký kraj)

Kulturní a společenské Ústecký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ShineBean, o. s.

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Nabízíme vám různé poradenské služby. Vaší jistotou je naše serioznost. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení pro Lounsko-Rakovnicko-Kladenské Podlesí

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Věnujeme se architektuře a všemu, co s ní souvisí. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STO - Z ledu ven

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Můj domov

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospodářská a sociální rada Ústecka

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chrám Chmele a Piva Žatec

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Zúčastněte se společných setkání. Je pro nás typický zájem o architekturu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení přátelé Račetic a okolí

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Pravidelně se společně setkáváme. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ročovský smíšený pěvecký sbor, o.s.

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Ochotu vůči členům Vám garantujeme. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Vojta

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Zajišťujeme také různá setkávání. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Jurta

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Zabýváme se vzděláváním dětí. Provozujeme spolek hráčů kuželek. Vzdělávání je připraveno pro všechny členy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku