Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Ústecký kraj)

Kulturní a společenské Ústecký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společnost Pro Obnovu Židovského Hřbitova v Libochovicích

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní sdružení Václava Krejného

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RC klub Ústí nad Labem

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Nabízíme možnost poradenství. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kostka Krásná Lípa

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Oslovte nás i za účelem poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euroregion Labe

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospodářská a sociální rada Mostecka, o.s.

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Organizujeme společná příjemná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gfps-CZ

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ročovský pěvecký sbor o.s.

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Jsme odborníci i v poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hron

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Krajská organizace Ústeckého kraje

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. V rámci naší organizace můžete poslat své děti i na tábor. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách. V naší organizaci se sdružují lidé ochotní pomáhat neslyšícím. Nedoslýchaví jsou u nás vřele vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku