Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Ústecký kraj)

Kulturní a společenské Ústecký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sokrates Ústí nad Labem

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Ochota poradit je pro nás základ. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecké sdružení severočeských učitelů Most

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vegetariánský klub Děčín

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Věci řešíme ochotně. Nabízíme příležitosti k setkávání. S námi získáte i možnost poradenství. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení při 1. ZŠ v Lounech

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Specializujeme se na oblast poradenství. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Šluknovsko

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Serioznost je naší devizou. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni. Vzděláváme děti v různých oblastech života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středohoří sobě, o.s.

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecně prospěšná společnost Střední průmyslové školy, Kubicových 2, Duchcov

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Nabízíme vám různé poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brixiho komorní soubor Teplice

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Zúčastněte se společných setkání. Naši členové jsou velmi ochotní. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BDM

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Přistupujeme k vám ochotně. Zajišťujeme také různá setkávání. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Záchranný sbor Česká republika - jednotka v Mostě

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku