Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Ústecký kraj)

Kulturní a společenské Ústecký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Creative

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Našim radám můžete věřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení - ženy Velkého Března a Valtířova

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Jsme velice ochotnou organizací. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní spolek Českého červeného kříže

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Specializujeme se i na poradenství. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub rodičů a přátel školy při MŠ J.Kříže

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Náš spolek je velice seriózní. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav archeologické památkové péče severozápadních Čech

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Sdružení Západní Krušnohoří

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Seriózní chování je nám vlastní. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Ochotně spolupracujeme. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení dětí a mládeže - Březiňáček

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jim Team Jan Vrátný

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Setkávání jsou naší prioritou. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení-ZRNKO ŠTĚSTÍ-

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Organizujeme společná příjemná setkání. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace - klub rodičů a přátel zdravotně postížených dětí v Ústí nad Labem

Jsme občanské sdružení lidí. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku