Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Středočeský kraj)

Kulturní a společenské Středočeský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rodinné centrum Chloumek

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

META o.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kalňáci

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Odpovídáme za serioznost. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Osvětová beseda

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Naše instituce nabízí také poradenství. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rozvoj Kunic a okolí

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Připravujeme různá zájmová setkávání. Seriózní jednání je pro nás zásadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Karlštejnsko, o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Jsme místem pro různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hornforum - česká hornová společnost J.V.Sticha Punto

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Přijďte na některá naše setkávání. Nabízíme Vám i poradenství. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub sportovního tance Calypso

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek AKABABA

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Věnujeme se divadlu, o čemž vypovídá také náš divadelní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Beroun, regionální organizace Unie Roska v ČR

Vítá vás naše sdružení lidí. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek. Naší prioritou je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku