Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Středočeský kraj)

Kulturní a společenské Středočeský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Dvě věže

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub důchodců Beroun

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Spolehněte se na naše seriózní chování. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Keltoi, středisko Boiohaemum

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českobrodský dětský sbor Vox Bohemicalis

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Máme seriozní přístup. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bike Service Klecany

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiná krajina o.s.

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Arménský dům

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Jiné, než seriozní jednání neznáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub rodičů a přátel školy při ZŠ Pyšely

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Region Karlštejnsko

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Hlavním těžištěm zájmů našich členů je architektura. Naší největší zálibou je turistika. Vedeme oddíl kuželek. Sdružujeme všechny se zájmem o šachy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Památky pro život

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku