Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Středočeský kraj)

Kulturní a společenské Středočeský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KRAVÍN

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Nabízené poradenství jistě oceníte. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UNIT IN

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Naše instituce nabízí také poradenství. Serioznost je u nás prvořadá. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme spolek hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení rodičů a přátel souboru Šáteček

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Jednou z našich aktivit je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Janeček, DSM

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Umožníme vám pravidelná setkávání. Svou činnost praktikujeme seriozně. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KSK Mezouň o.s.

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Zajišťujeme také různá setkávání. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občané obci Jirny a Nové Jirny

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Setkávání jsou naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malé radosti, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení rodičů a přátel ZŠ a MŠ Zeleneč

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Členové naší organizace jsou velice ochotní. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Karlštejnsko CZ

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kultura do města

Podporujeme sdružení lidí. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Svou činnost praktikujeme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku