Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Plzeňský kraj)

Kulturní a společenské Plzeňský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Keltoi, středisko Prášily

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Jednou z našich předností je ochota. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naše sdružení pořádá výstavy. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklorní soubor Mladinka, občanské sdružení

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Jsme velice seriózní organizací. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí Chodská liga

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Michalovy Hory

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Naši členové mají možnost společného setkávání. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený komorní sbor z Tachova - KOZTliveCZ

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Osada Horní Bříza

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKP Plzeň

Pořádáme sdružení podobných lidí. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Jsme profesionálové s maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SNOWBLADE ACADEMY

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Hokej je hra, která nás baví. Zajistíme Vám prostory na hraní tenisu. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni. V našem sdružení se věnujeme házené. Náš spolek se zabývá především florbalem. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku