Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Plzeňský kraj)

Kulturní a společenské Plzeňský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Středisko západočeských spisovatelů o.s.

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zač Market

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Naší zásadou je seriozní jednání. Poskytujeme servis včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské folklorní sdružení Šumavánek

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dianetické centrum Plzeň, o.s.

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Nabízíme Vám i poradenství. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZIP, o.p.s.

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Důležité pro nás je seriozní jednání. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rozvojová agentura Šumava, o.p.s.

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Vaší jistotou je naše serioznost. Nabízíme společná setkávání. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myšák

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Představujeme divadelní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v ČR, Územní organizace Plzeňského kraje, Vozíčkáři Plzeňska

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Poskytujeme poradenství všeho druhu. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SIDDHAIKA

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Zaručíme Vám serióznost jednání. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení proPRESS

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku