Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Plzeňský kraj)

Kulturní a společenské Plzeňský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz důchodců ČR, Krajská rada Plzeňského kraje

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Tanaberk

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klatovské folklorní sdružení ŠUMAVA Klatovy

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. U nás můžete realizovat různá setkávání. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační a vzdělávací centrum Plzeň- Sdružení pro rozvoj osobnosti

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Ochotně spolupracujeme. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Srdečně Vás zveme na náš tábor. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí zábavnou formou. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Radyně- Sdružení pro rozvoj regionu

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rozvojová agentura Šumava, o.p.s.

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavovanka - Jan Votruba

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Nabízíme ochotu při jednání s vámi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s.

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Ochotně přijímáme nové členy. Naši členové mají možnost společného setkávání. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Life-Saving Support o. s. - Sdružení dobrovolných záchranářů

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Přijďte na některá naše setkávání. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko západočeských spisovatelů o.s.

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku