Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Pardubický kraj)

Kulturní a společenské Pardubický kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum pro rodinu Kujebáček, občanské sdružení

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Naši členové mají možnost společného setkávání. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laskavé ekosofické společenství Mařenčino podvrší

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hroši - sdružení pro Hrochovotýneckou obrodu

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Jsme místem pro různá setkávání. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Pro naše sdružení je typické pořádání nejrůznějších výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Změna

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občané pro Evropu

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. S námi získáte i možnost poradenství. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národopisný soubor Formani Slatiňany

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Setkávání jsou naší prioritou. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub TK Chvaletice

Naše sdružení je tu pro lidi. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Naší zásadou je seriozní jednání. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská organizace Svazu neslyšících a nedoslýchavých v České republice, Pardubický kraj

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Zúčastněte se i našich táborů. Zahrajete si u nás kuželky. Členové našeho spolku se sdružují za účelem pomoci neslyšícím spoluobčanům. Jsme zde pro všechny nedoslýchavé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Péče o duševní zdraví - region Pardubice

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Pravidelně se společně setkáváme. Důležité pro nás je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku