Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Pardubický kraj)

Kulturní a společenské Pardubický kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

České nezávislé dopravní sdružení

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Ohromíme vás naší maximální ochotou. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lay.no

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Ochotně spolupracujeme. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cyklo Bendl - club 98, oddíl cyklistiky Vysoké Mýto

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Ochotně přijímáme nové členy. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut rozvoje evropských regionů, o.p.s.

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Obraťte se na naše odborné poradenství. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Brandýs ve světě

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek divadelních ochotníků Derniéra

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Přistupujeme k vám ochotně. U nás můžete realizovat různá setkávání. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Continuo Pardubice

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svítání - sdružení pro pomoc zdravotně postižených dětem

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Poskytujeme kvalitní vzdělávání. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká menopauzální a andropauzální společnost

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Organizujeme společná setkávání. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Náš přístup je seriozní. Nabízíme ochotu a profesionalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku