Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Olomoucký kraj)

Kulturní a společenské Olomoucký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Národopisný soubor Týnečáci

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. K dispozici máme i poradenství. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Menhir

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Náš spolek je seriozní. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Seriózní chování je nám vlastní. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor Trnka - občanské sdružení

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Odpovídáme za serioznost. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Nabízíme vám různé poradenské služby. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Zajímáme se o tradice a provozujeme vlastní folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Centrum pro rodinu a děti Přerov

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Organizujeme společná setkávání. Pro náš spolek je prvořadá ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prostějov venkov, o.p.s.

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Ochota poradit je pro nás základ. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Moravská brána, o.s.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská kulturní zařízení

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Start klub Srdíčko - Katovna

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Přerov, regionální organizace Unie Roska v ČR

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku