Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Moravskoslezský kraj)

Kulturní a společenské Moravskoslezský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ARTom

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liberte

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Prioritou našeho spolku je serioznost. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastenecký klub

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Nabízíme možnost setkávání. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Maďarů žijících v českých zemích

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Východ Slunce o.s.

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Pro všechny nabízíme ochotu. Členům spolku nabízíme poradenství. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Relax Šenov

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Odpovídáme za serioznost. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Sdružujeme všechny, kteří milují nohejbal. U nás se můžete vydovádět při kuželkách. Sdružujeme zdatné hráče i fanoušky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko rané péče SPRP Ostrava

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Nabízíme možnost poradenství. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro rodinu a sociální péči o.s.

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Ochotu pomoci máme na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euroregion Praděd - česká část

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Svým členům nabízíme společné setkávání. Naše rady vám v mnohém pomohou. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení územní spolupráce Těšínského Slezska

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Těšíme se na společné setkávání. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku