Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Moravskoslezský kraj)

Kulturní a společenské Moravskoslezský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

občanské sdružení M.O.S.T.

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Specializujeme se na děti a jejich vzdělávání. Jsme hráči kuželek. Vzdělávání je v našem spolku kladeno velmi vysoko. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní skupina PZKO Třanovice

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní centrum Hlučín

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Jsme místem pro různá setkávání. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub rodičů a přátel Biskupského gymnázia v Ostravě, o.s.

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Nabízené poradenství jistě oceníte. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní sdružení Těšínského Slezska

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valašský soubor Sedmikvítek o.s.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Pravidelně se společně setkáváme. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Věnujeme se pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek svatá Barbora

Podporujeme sdružení lidí. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. U nás můžete se seriózností počítat. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Ochotu poradit od nás můžete čekat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura pro regionální rozvoj, a.s.

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky. Zajišťujeme také kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šance pro region

Zabýváme se sdružením lidí. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku