Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Moravskoslezský kraj)

Kulturní a společenské Moravskoslezský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Tyra

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme spolek hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní skupina PZKO Horní Suchá

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Přistupujeme k vám ochotně. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pro Victus

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Serioznost je naše druhé jméno. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Opavský fotoklub

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklorní soubor Malá Chasa

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Zaručíme se za ochotu svých členů. Jsme tradiční folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Poznání Havířov

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Záležitosti řešíme s ochotou. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mensa International - Mensa České republiky

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Naše organizace je velice seriózní. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Země Děda Praděda

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace je velice seriózní. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luston, o.p.s.

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Pro všechny naše členy je připraveno také vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku