Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Moravskoslezský kraj)

Kulturní a společenské Moravskoslezský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

NOEMA - Sdružení rodičů a přátel Múzické školy Ostrava - Mariánské Hory

Zabýváme se sdružením lidí. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Věřte naší serioznosti. Uvítáme Vás při společném setkávání. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Hlavní činností našeho spolku je sdružovat rodiče. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polský svaz kulturně-osvětový v ČR, místní skupina v Havířově

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení římskokatolických věřících v Darkovicích

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Zaměřujeme se na seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čmelák

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Specializujeme se na vzdělávání dětí v určité oblasti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valašské folklorní sdružení

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Na naši serióznost se spolehněte. Zaručíme se za ochotu svých členů. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklórní soubor Slezan

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Náš folklorní soubor sdružuje všechny zájemce o tuto oblast. V našem sdružení se věnujeme tanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Němců Těšínského Slezska

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro rodinu a sociální péči o.s.

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Serioznost je naší devizou. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Historická Poruba o.s.

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Budete překvapeni naší maximální ochotou. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beskydy - Valašsko regionální agentura cestovního ruchu

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny, které zajímá architektura. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují turistiku. Sdružujeme všechny se zájmem o paragliding. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku