Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Liberecký kraj)

Kulturní a společenské Liberecký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lidové sady

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Jednou z našich předností je ochota. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liberecké romské sdružení, o.s.

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Seriózní chování je nám vlastní. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unikátní projekty

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Pořádáme společná setkávání svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Jizerské podhůří - Sdružení pro rozvoj regionu

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Nabízíme Vám i poradenství. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení hradu Nístějky

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Prioritou našeho spolku je serioznost. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škola-Děti-Rodiče, Pěvecké sdružení ve Vratislavicích nad Nisou- Umělecký sdružení a spolek

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Na naší serióznosti si zakládáme. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus Turnov - Sdružení pro péči o duševně nemocné a zdravotně postižené - Zdravotnická sdružení a spolky

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Slibujeme Vám seriózní jednání. Ochota poradit je pro nás základ. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FOKUS Liberec, o.p.s.

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Našim členům umožňujeme společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JRS Medical o. s.

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Zaměřujeme se na společná setkávání. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz důchodců České republiky, o.s. Krajská rada Liberec

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku