Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Liberecký kraj)

Kulturní a společenské Liberecký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz důchodců České republiky, o.s. Krajská rada Liberec

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Senior klub Nové Město pod Smrkem

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Svým členům nabízíme společné setkávání. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko rané péče SPRP Liberec - Sdružení pro podporu rodiny a péče o děti

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Záležitosti řešíme ochotně. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek. Vzděláváme malé pozorovatele o přírodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Frýdlantsko - Sdružení pro rozvoj regionu

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOS Souš, o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Artefaktum - CZ

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Jiné, než seriozní jednání neznáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Česká Lípa, regionální organizace Unie Roska v ČR

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Vedeme oddíl kuželek. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Liberec, o.p.s.

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Přistupujeme k vám ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Němců v regionech Liberec, Lužice-Severní Čechy

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paseky outdoor o.s.

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Najdete u nás i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku