Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Liberecký kraj)

Kulturní a společenské Liberecký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz Němců v regionech Liberec, Lužice-Severní Čechy

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paseky outdoor o.s.

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Najdete u nás i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitravský grunt občanské sdružení- Sdružení pro podporu rodiny a péče o děti

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Věci řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský spolek Lázně Libverda - Sdružení pro rozvoj regionu

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Náš přístup je seriozní. Kromě jiného nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FimArt

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. V našem svazu se sdružují hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní soubor Tyl

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arcus - Onko centrum

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Spoléháme se na serioznost. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Liberec, o.p.s.

Zabýváme se sdružením lidí. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek Ruprechtických sousedů

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hornický spolek UD Hamr o.s.

Naše sdružení spojuje lidi. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku