Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Královéhradecký kraj)

Kulturní a společenské Královéhradecký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení ORLODĚNÍ

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Náš spolek se vyznačuje ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení občanů Voletin

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Zaručíme Vám serióznost jednání. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společné cesty

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel školy při speciální MŠ pro děti s vadami

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme vždy ochotni pomoci. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společná Cidlina

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum rozvoje Česká Skalice

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Vzdělávání je v našem spolku kladeno velmi vysoko..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek přátel krásného slova o.s.

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našem táboře se budete určitě bavit. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trutnovský literární klub, o.s.

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Poskytujeme poradenství všeho druhu. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Ohromíme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hradecký spolek neslyšících

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. U nás se dočkáte užitečných rad. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Jsme zde pro všechny neslyšící..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká vakcinologická společnost

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Najdete u nás i poradenství. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Vzděláváme malé pozorovatele o přírodě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku