Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Královéhradecký kraj)

Kulturní a společenské Královéhradecký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Roman Bedlek

Podporujeme sdružení lidí. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská služba - Czech Expedition Team

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Serioznost je u nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nová Akropolis o.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Jsme odborníci i v poradenství. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr.Dagmar Jakubská - Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Oslovte nás i za účelem poradenství. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky. Tanci se věnujeme už od nepaměti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Pocidliní ve Sloupně

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Lanová dráha Pec - Sněžka

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Jednou z našich předností je ochota. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Východočeské volné sdružení pro amatérský film a video

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Jsme velice seriózní organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Collegium Camerale Trutnov

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Serioznost je naše druhé jméno. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Vše řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

/Re/habilis, o.p.s.

Naše sdružení spojuje lidi. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Péče o duševní zdraví - region Pardubice

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku