Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Kraj Vysočina)

Kulturní a společenské Kraj Vysočina

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub Augusta Sedláčka

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Máme seriozní přístup. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobromysl - Pacov

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Využijte naší nabídky poradenství. Naše organizace disponuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub dvojčat a vícerčat - Vysočina

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Serioznost je naše druhé jméno. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Vše řešíme s ochotou. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek pro obnovu venkova kraje Vysočina

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený pěvecký sbor Jasoň

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s., základní organizace Hrotovice

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí. Prioritou našeho spolku je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihlavská Unie neslyšících

Vítá vás naše sdružení lidí. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. V naší organizaci se sdružují lidé ochotní pomáhat neslyšícím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace svazu neslyšících a nedoslýchavých v ČR Třebíč

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Našim radám můžete věřit. Spoléháme se na serioznost. Uvítáme Vás při společném setkávání. Sdružujeme všechny neslyšící.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Castrum, o.p.s.

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Zavítejte na náš tábor. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství pracovníků školy Ledeč nad Sázavou

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku