Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Kraj Vysočina)

Kulturní a společenské Kraj Vysočina

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společnost O. Březiny

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní komise svědomí

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Nabízíme také poradenské služby. Organizujeme společná setkávání. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. U nás můžete se seriózností počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Vysočina, o.p.s.

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Organizujeme společná příjemná setkání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Leader - Loucko

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Na naší serióznosti si zakládáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácký soubor písní a tanců Vysočan

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. I vy můžete vidět náš pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s., základní organizace Moravské Budějovice

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni. Náš spolek se snaží o vzdělávání svých členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Jihlava, o.p.s.

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Ochota poradit je pro nás základ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamarádi Balkánského Ranče

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sypejte ptáčkům

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Nabízené poradenství jistě oceníte. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku