Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Kraj Vysočina)

Kulturní a společenské Kraj Vysočina

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz důchodců České republiky, místní organizace Jihlava

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lysina lenina- Kulturní a společenské zařizení

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie svobody - Demokratická unie

Jsme občanské sdružení lidí. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Via rustica

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Specializujeme se na oblast poradenství. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biomasa 2010 o.s.

Zabýváme se sdružením lidí. Klubové vedení je seriozní. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecké sdružení Campanula

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR Okresní výbor

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky. Naše členy obohacujeme také o vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s., základní organizace Stonařov

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Specializujeme se na oblast poradenství. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Jednou z našich předností je ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Preventis

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. S radostí poskytujeme i poradenství. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Quo Vadis ? - pořadatelská činnost

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku