Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Karlovarský kraj)

Kulturní a společenské Karlovarský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Romské občanské sdružení - Karlovy Vary

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Nabízíme také poradenské služby. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Čechů z benátských Karpat

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Vladař, o.p.s.

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Nabízené poradenství jistě oceníte. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Vzdělávání dětí je naší prioritou. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Náš spolek funguje také jako vzdělávací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D-TEAM Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Jsme místem pro různá setkávání. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Je pro vás připraveno i poradenství. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz diabetiků ČR územní organizace Karlovy Vary

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Jsme profesionálové s maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Za krásné Karlovarsko

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Věci řešíme ochotně. Získejte naše seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boiové a Fergunna

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Věci řešíme s ochotou. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení obcí a měst Euregio Egrensis

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Bok - umělecké sdružení

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub stomiků Karlovy Vary

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku