Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Karlovarský kraj)

Kulturní a společenské Karlovarský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společnost Hedviky Mukdenové

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naše sdružení nabízí i poradenství. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Získejte naše seriózní služby. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Hojně se věnujeme pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení na záchranu kostela sv. Anny v Sedleci

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RAPpresent Karlovy Vary

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Těšíme se na společné setkávání. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Karlovy Vary, o.p.s.

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Kuželky s námi může hrát každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romské občanské sdružení - Karlovy Vary

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Nabízíme také poradenské služby. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Čechů z benátských Karpat

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Vladař, o.p.s.

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Nabízené poradenství jistě oceníte. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Vzdělávání dětí je naší prioritou. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Náš spolek funguje také jako vzdělávací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D-TEAM Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Jsme místem pro různá setkávání. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Je pro vás připraveno i poradenství. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz diabetiků ČR územní organizace Karlovy Vary

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Jsme profesionálové s maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku