Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Karlovarský kraj)

Kulturní a společenské Karlovarský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení Andělská Hora, o.s.

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme místem pro různá setkávání. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro zdravý život

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Na naší serióznosti si zakládáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modrá hvězda života - záchranná vodní stanice potapěčů Karlovy Vary

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. V naší organizaci pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub vozíčkářů západočeského regionu

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Nabízíme možnost poradenství. Věci řešíme ochotně. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Karlovy Vary, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Metodik.cz

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roma Karlovy Vary

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Spolehněte se na naše cenné rady. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Loreto, spolek pro ochranu památek Chebska

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Serioznost je u nás prvořadá. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chyšský okrašlovací spolek, o.s.

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Jedině my vám dobře poradíme. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PREV - CENTRUM CHEB - sdružení primární prevence patologických jevů

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku