Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Karlovarský kraj)

Kulturní a společenské Karlovarský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Metodik.cz

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roma Karlovy Vary

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Spolehněte se na naše cenné rady. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Loreto, spolek pro ochranu památek Chebska

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Serioznost je u nás prvořadá. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chyšský okrašlovací spolek, o.s.

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Jedině my vám dobře poradíme. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PREV - CENTRUM CHEB - sdružení primární prevence patologických jevů

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Karlovy Vary, o.p.s.

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠKOLY PRO AFRIKU

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. S radostí poskytujeme i poradenství. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Získejte naše seriózní služby. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivní znalci o.s.

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Naše organizace je velice ochotná. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Prvořadá je pro nás serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VODOHOSPODÁŘSKÉ SDRUŽENÍ MĚST A OBCÍ SOKOLOVSKA

Zabýváme se sdružením lidí. Svou činnost praktikujeme seriozně. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení absolventů Hotelové školy v Mariánských Lázních

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Máme seriozní přístup. Pro všechny nabízíme ochotu. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Zveme všechny fanoušky kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku