Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Jihomoravský kraj)

Kulturní a společenské Jihomoravský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub moravských skladatelů

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Nabízíme Vám i poradenství. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel souboru Bystrouška-Bílovice nad Svitavou

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Ochota poradit je pro nás základ. Pořádáme mnohá společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekotrend

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Císařská slavkovská garda

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Oslovte nás i za účelem poradenství. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel Biskupského gymnázia v Brně o.s.

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Nabízíme možnost setkávání. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro studium kultury a etnocentrismu

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Nabízíme příležitosti k setkávání. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Jsme vždy ochotni pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cimbálová muzika Dúbrava, o.s.

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Maďarů žijících v českých zemích

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Pracujeme poctivě a ochotně. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IQ Roma servis

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. U nás se dočkáte užitečných rad. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek. Vzděláváme malé pozorovatele o přírodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku