Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Jihomoravský kraj)

Kulturní a společenské Jihomoravský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CREDIX infosystems, s.r.o.

Vítejte v našem sdružení lidí. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Umožníme vám pravidelná setkávání. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum vesnice jihovýchodní Moravy

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Záležitosti řešíme s ochotou. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Tlapka

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Spolehněte se na naše seriózní chování. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Setkáte se u nás s ochotným jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přátelé Kněží hory

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Věřte naší serioznosti. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní sdružení Strážnicka - Veselska - Horňácka

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cimbálová muzika Tajána

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel jižních Slovanů v České republice

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Spolehněte se na naše seriózní chování. Ochota poradit je pro nás základ. Těšíme se na společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Porta Balkanica

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum Měsíční Houpačka

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Jsme velice seriózní organizací. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku