Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Jihomoravský kraj)

Kulturní a společenské Jihomoravský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společnost pro propagaci komorní opery

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace interpretační soutěže žešťových nástrojů Brno

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Drnholecká chasa o.s.

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Budete překvapeni naší maximální ochotou. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Naši členové rádi hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Tišnet

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Ochotně spolupracujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel Československého opevnění Utržený

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přátelé Achtele o.s.

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Uvítáme Vás při společném setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor Lipina Vracov

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Shambhala Česká republika

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Spolehněte se na naše cenné rady. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Nadchneme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Hlavní náplní činnosti našeho spolku je pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hudební škola Bandista

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku