Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Jihočeský kraj)

Kulturní a společenské Jihočeský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub přátel Českých Budějovic

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní a okrašlovací spolek Čkyně

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte k nám na kuželky. Snažíme se Vaše děti vzdělávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor Javor

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Delfínek o.s.

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Kontaktujte nás i ohledně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní akční skupina Střední Povltaví

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pořádáme různé tábory. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Hadasa

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeská magická lóže

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Venkovská dudácká muzika Bedrník

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. S každým jednáme seriozně. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Haima České Budějovice, občanské sdružení pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby

Vítá vás naše sdružení lidí. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Podané ruce, o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku