Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Jihočeský kraj)

Kulturní a společenské Jihočeský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Národopisný soubor Doudleban

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Public Interest Lawyers Association, o.s.

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Ochotu pomoci máme na prvním místě. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky. Naše členy obohacujeme také o vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Příbrazský Plaváček

Náš spolek pořádá sdružení lidí. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Naše sdružení nabízí i poradenství. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Prevent

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Na naší serióznosti si zakládáme. Zajišťujeme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Archeos

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rozvojová agentura Šumava, o.p.s.

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Jednáme seriozně. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení FEST 2004

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Přinášíme také možnost zajištění tábora. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské centrum kultury a vzdělávání

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska České Budějovice, regionální organizace Unie Roska v ČR

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR - základní organizace Onko Strakonice

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochota poradit je pro nás základ. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Věnujeme se také poradenské činnosti. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku