Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Hlavní město Praha)

Kulturní a společenské Hlavní město Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ATELIER KAŠTAN

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Vaší jistotou je naše serioznost. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Post bellum

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Připravujeme různá zájmová setkávání. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro církevní právo

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Pro všechny nabízíme ochotu. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naším koníčkem jsou kuželky. Náš spolek se specializuje na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Slovákov v Českej republike

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Světová rozvojová organizace

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naši činnost tvoří také poradenství. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Naší zásadou je seriozní jednání. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gestor - ochranný svaz autorský

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Náš spolek je seriozní. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro veřejnou politiku

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku. Naše členy obohacujeme také o vzdělávání. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace debatních klubů, o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Vše řešíme s ochotou. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře. Náš spolek se specializuje na vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Seqence

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Naše rady vám v mnohém pomohou. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz na ochranu práv spotřebitelů a rozvoje podnikání

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku