Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Hlavní město Praha)

Kulturní a společenské Hlavní město Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Zdraví-život

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení uživatelů kochleárního implantátu

Vítá vás naše sdružení lidí. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Naše spolky pomáhají Vaše děti vzdělávat. V naší organizaci se sdružují lidé ochotní pomáhat neslyšícím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Villa Vallila

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Seriózní jednání je pro nás zásadou. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UNIPA-Unie porodních asistenek

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz pacientů ČR

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Na vzdělávání je u nás kladen velký důraz. Pro všechny, kteří milují judo, je zde náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eset - Help, občanské sdružení

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Nabízíme vám různé poradenské služby. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení pacientů s idiopatickými střevními záněty

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro transfuzní lékařství

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Poskytujeme také službu poradenství. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Pro náš spolek je prvořadá ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost medicínského práva

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Nabízíme vám různé poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká neurologická společnost

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku