Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské (Hlavní město Praha)

Kulturní a společenské Hlavní město Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kulturní a společenské. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kulturní a společenské.

 

Kulturní a společenské v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Písečná

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na dlani

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fórum 50 %

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Máme seriozní přístup. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kyberskaut

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Každý vášnivý skaut ocení naši práci. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Servitus

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Svěřte nám své děti i na letní tábor. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M.E.E.R.R.A.

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Našemu poradenství můžete důvěřovat. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Humanistické centrum Dialog

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

3 1/2

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Pro všechny nabízíme ochotu. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nové sdružení pražských malířů

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. S radostí poskytujeme i poradenství. Nabízíme možnost setkávání. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Jsme zde pro všechny fanoušky architektury. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku