Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla > Krejčovství a střihy

Krejčovství a střihy

Náš katalog je zárukou aktuálních kontaktů a informací o firmách a organizacích působících v oblasti Krejčovství a střihy, které odvádí svou práci vždy v maximální kvalitě a s důrazem na požadavky klienta. S naším katalogem se můžete nechat bezpečně inspirovat ve výběru svých budoucích obchodních partnerů.

 

Tipy: Praní, žehlení, Zakázkové krejčovství, šití záclon, Prodej látek, Služba módní návrhářky, šití svatebních šatů

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vratislav Mikšaník - Rony Elegant

Při zkracování délky odvádíme vynikající práci. Vyrábíme pletené výrobky, které budou slušet každému. Ohledně výměny podšívky neváhejte navštívit naši provozovnu. Při navrhování oděvů uplatňujeme služby módní návrhářky. Naše dekorativní krejčovství se zabývá především šitím oblečků na panenky. Naše zakázkové krejčovství odvádí rychlou a kvalitní práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Skohoutilová - krejčovství

Naše krejčovská firma se zabývá řadou služeb, mimo jiné i výměnou podšívky. Po domluvě provedeme zkrácení délky nejrůznějších oděvů. Podtrhněte svou jedinečnost díky pleteným výrobkům. Služby naší módní návrhářky podtrhnou originalitu vaší osobnosti. Mezi naše zábavné tvořivé činnosti patří šití dekorativních oblečků na panenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KRASIUN K°, spol. s r.o.

Objednejte si u nás úpravu oděvů za rozumné ceny. V našem sortimentu služeb oceníte i výměnu podšívky. Zkracování délky provádíme u pánských i dámských oděvů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mirona Hanousková - Mirona

Na základě dlouhodobých zkušeností provádíme úpravy oděvů na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku