Nepřehlédněte

Kongresové a seminární hotely

Jestliže sháníte někoho, kdo vám nabídne kvalitní služby a produkty z oblasti Kongresové a seminární hotely, náš seznam firem a institucí vám usnadní výběr a pomůže vám najít dokonalé řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Belvedere

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Náš bar vám bude plně k dispozici během vašeho pobytu. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Ochutnejte také speciality naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interhotel Central

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv. Ubytovaní hosté mají k volnému užití i konferenční sál. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Nabízíme pohodlné ubytování. Nabízíme ubytování v pěkném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beskydský hotel RELAX, a.s.

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Ubytovaní hosté mají k volnému užití i konferenční sál. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Nabízíme vám také úžasné masáže k relaxaci celého těla. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v apartmánu. U nás máte parkování zajištěno. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Domino

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na čistotu a dodržování platných hygienických předpisů. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a ochotou našeho personálu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří nás opakovaně navštěvují. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA Hotel Voroněž I ****

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Ubytujte se v našem příjemném prostředí ve kterém se budete cítit jako doma. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme velice čisté ubytování. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL BERG, s.r.o.

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Pomůžeme Vám s výběrem ubytování v hotelu. Ochutnejte také speciality naší restaurace. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Náš bar vám bude plně k dispozici během vašeho pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel & Garden U Holubů

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ibis Praha Malá Strana

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konferenční centrum- Fakultní nemocnice Brno

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Za naše prostředí a příjemné okolí vám ručíme. Čistota je u nás na prvním místě. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Antik City

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku