Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kongresové a seminární hotely

Jestliže sháníte někoho, kdo vám nabídne kvalitní služby a produkty z oblasti Kongresové a seminární hotely, náš seznam firem a institucí vám usnadní výběr a pomůže vám najít dokonalé řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Sport

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Pronajměte si u nás apartmán. Zajišťujeme hotelové ubytování. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Hejtmanský dvůr

Objednejte si u nás ubytování včas! Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. V rámci ubytování můžete také využít bar. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sporthotel Weldis

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Můžete se připojit k wifi síti. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. U nás máte parkování zajištěno. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Atlantida

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování útulné pokoje a příjemné prostředí. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. U nás si můžete zapůjčit i lodě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nové Adalbertinum

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst. Poradíme si i s organizací vašich společenských akcí. V rámci našich ubytovacích služeb nabízíme i přípravu rautu. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Poskytujeme ubytování na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tanzberg Mikulov, a.s.

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

fabrika konference & hotel

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Pomůžeme Vám s výběrem ubytování v hotelu. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Afrika

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. V rámci ubytovacích služeb nabízíme k využití i golfové hřiště. V blízkosti našeho ubytování máte ideální podmínky pro lyžování. Nabízíme pohodlné ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Grand Majestic Plaza

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Jsme ochotni vám vždy vyhovět. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. Výlety do okolí vám zpříjemní pobyt. Užijte si svůj pobyt v našem vyhlášeném hotelu. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ibis Hotel Plzeň

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Dospělí i děti u nás velmi rádi hrají minigolf. Naše ubytování zahrnuje i možnost zahrát si golf. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku