Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kongresové a seminární hotely

Jestliže sháníte někoho, kdo vám nabídne kvalitní služby a produkty z oblasti Kongresové a seminární hotely, náš seznam firem a institucí vám usnadní výběr a pomůže vám najít dokonalé řešení.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel & Garden U Holubů

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ibis Praha Malá Strana

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konferenční centrum- Fakultní nemocnice Brno

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Za naše prostředí a příjemné okolí vám ručíme. Čistota je u nás na prvním místě. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Antik City

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA Hotel Voroněž II ***

Využijte u nás služby na ubytování. Naše ubytování je blízko přírody. Na pokoji si můžete užívat i koupel ve vaně. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Houdek

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Nabízíme pohodlné ubytování. U nás máte možnost také využívat lednici. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel DUO - člen Jan Hotels

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. U nás si můžete užívat i relaxační masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Součástí našeho ubytování je i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Buchlovice

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Templ

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. Nabízíme cenově dostupné ubytování. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Možností přistýlky je součástí nabídky našeho ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Černigov

Naše společnost nabízí ubytování. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku