Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kongresová a firemní turistika

Nikde nenajdete rozsáhlejší databázi firem věnující se oblasti Kongresová a firemní turistika než u nás. Šetříme váš čas i peníze – nasměrujeme vás na prověřené specialisty.

Kongresová a firemní turistika v krajích: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Menkar, s.r.o.

S námi jste v bezpečí, které garantujeme zákonným pojištěním. Nikdy nezapomínáme na serioznost. Na pobočce naší cestovní agentury Vám náš profesionální personál vždy ochotně poradí. Pokud si nevíte rady s výběrem, využijte naši znalost. Nabízíme vám kvalitní služby v oblasti cestovního ruchu. Pouze s námi vás čeká bezstarostná dovolená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U báby Šubrový

Jistě těžce pracujete, vyzkoušejte bezstarostnou dovolenou. Našim zákazníkům zajišťujeme hlavně kvalitu cestovních služeb. Náš personál má velmi dobré znalosti každé nabízené destinace. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější cyklistický pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Kamzík - Česká Kamenice

Ochotu nabídnout to nejlepší Vám můžeme zaručit. Pojeďte s námi na bezstarostnou dovolenou. Zákazníci se na naši pobočku rádi vracejí díky kvalitě služeb v oblasti cestovního ruchu, ochotě a serioznosti našich zaměstnanců. Na naše cestovní služby jsme pojištěni dle zákona. Využijte našich cestovních služeb nejvyšší kvality. Najdete u nás také víkendové pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp a penzion Slovácký dvůr

Nabízíme zábavné i naučné školní zájezdy a výlety. Ohledně víkendových pobytů jsme jedni z nejlepších. Nabízíme sportovně relaxační dovolenou pro každého. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější rybářský pobyt. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou s výběrem zájezdu pro vaše děti i vás za velmi výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U hejtmana Šarovce****

Nabízíme Vám naše znalosti z oblasti cestovních služeb a pohostinství. Bezstarostnou dovolenou plnou nevšedních zážitků si můžete vybrat na naší pobočce. S námi se nemusíte bát vycestovat, jsme pojištění dle zákona. S vašimi dotazy, se obracejte na ochotný personál naší agentury. Náš personál vám poradí s výběrem vaší letní dovolené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Podkova

Pro naše zákazníky zajistíme bezstarostnou dovolenou. Nejvyšší kvalitu cestovních služeb Vám vždy rádi zajistíme. Disponujeme skvělou znalostí oblastí našich zájezdů. Naše ochota vás jistě potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Grand***

Ochotu nabídnout to nejlepší Vám můžeme zaručit. Rádi poznáme vaše přání a budeme se snažit je plnit. Pobočka naší společnosti nabízí komplexní služby v oblasti cestovního ruchu ve vysoké kvalitě. Jsme velice seriozní firma zaměřená na prodej cestovních zájezdů. Pokud je bezstarostná dovolená vaším snem, my vám ho splníme. Své cestovní služby máme pojištěny dle zákona..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRATOL s.r.o.

Důsledně dbáme na spokojenost našich klientů, pokud s námi pojedete na dovolenou, vše zařídíme tak, aby jste pohodlně odcestovali bez starostí. Služby poskytované naší pobočkou cestovní společnosti jsou vždy seriózní. Všichni naši zaměstnanci mají kompletní znalost dané problematiky. Ochota nabídnout zákazníkovi to nejlepší je pro nás podstatná. Dodržujeme zákonnou povinnost týkající se pojištění. Zaručíme vám vysokou kvalitu našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Golf & Spa Kunětická Hora

Ochotu personálu všichni hodnotí velmi pozitivně. Své služby v oblasti prodeje cestovních zájezdů poskytujeme na základě dříve získaných znalostí. Kvalita je pro nás prvořadá. Veškeré své cestovní služby jsme si pojistili dle zákona. Seriózní služby jsou pro nás základem. Sportovní dovolenou za výhodné ceny si u nás můžete vybrat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku