Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kluby vojenské historie

V našem kompletním katalogu organizací a firem, který pro vás připravil náš zkušený tým zaměstnanců, naleznete osvědčené odborníky na oblast Kluby vojenské historie. Stačí si jen vybrat.

Kluby vojenské historie v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Trappers´Corral - Westerners International CZ

Jsme občanské sdružení lidí. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Nabízíme vám naši maximální ochotu. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

234. pěší prapor, klub vojenské historie a současnosti o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Uvítáme Vás při společném setkávání. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Lanškroun o.s.

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie 276th Sqdn. reenacted RAF

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Hraničářský pluk 19 o.s.

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Pro náš spolek je prvořadá ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Sanites Car Beroun ČR

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Setkávání jsou naší prioritou. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

234. pěší prapor, klub vojenské historie, airsoftový tým

Naše sdružení spojuje lidi. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Třetí armády Plzeň

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naše sdružení nabízí i poradenství. Nabízíme společná setkávání. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Slavičín

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Elefant Karlovy Vary

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Jsme vždy ochotni pomoci. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku