Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kluby vojenské historie

V našem kompletním katalogu organizací a firem, který pro vás připravil náš zkušený tým zaměstnanců, naleznete osvědčené odborníky na oblast Kluby vojenské historie. Stačí si jen vybrat.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub vojenské historie Deštné při Slezském muzeu Opava

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Serioznost je naší devizou. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚAMK - AMK KVHT LABE

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Jsme místem pro různá setkávání. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Součástí naší činnosti je také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Doksy, o.s.

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Maxim

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česko - Slovenská asociace přátel vojenské historie

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. U nás můžete realizovat různá setkávání. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel historických vojenských jednotek

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie - 94th Inf. Division U.S. Army - Praha

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Legion

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Jednáme s ochotou. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rota Nazdar o.s..

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trappers´Corral - Westerners International CZ

Jsme občanské sdružení lidí. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Nabízíme vám naši maximální ochotu. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku