Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Josef Podloucký - Džbán - kemp

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Vezměte někoho s sebou a vyrazte k nám do baru na skleničku. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Fremunt - ubytování - Camp Fremunt

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Díky naší preciznosti, čistotě a kvalitě ubytovacích služeb jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Díky naší preciznosti, kvalitě ubytovacích služeb a ochotě personálu jsme získali mnoho spokojených hostů. Díky výletům do okolí zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Poskytujeme ubytování v blízkosti přírody. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Řevnice

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Užijte si u nás svou dovolenou v příjemném čistém prostředí. Rádi vás nalákáme na příjemné prostředí, na které velmi dbáme. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Veselá - Veselka

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Užijte si dovolenou dle svých plánů a bydlete v karavanu. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Skybová - AUTOCAMP KOUPALIŠTĚ MOŘKOV

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby v blízkosti přírody. Výlety do okolí si maximálně užijete. Zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Zaměstnanci našeho ubytovacího zařízení jsou velice ochotní. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Aritma Praha - Hostel a kemp Džbán

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Tejko, ubytování

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Na Pískárně

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Jsme provozovatel kempu. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Šťastný - Autokemp Veronika

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Náš kemp je vybaven sociálním zařízením, máte možnost sportovního využití, vašim dětem je k dispozici hřiště. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Nabízíme též pobyty pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HaWistar, spol. s r.o.

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Vyzkoušejte naše prostředí, které pro vás bude jistě příjemné. Ochota pomoci zákazníkovi při hledání ubytovacích služeb je pro nás podstatná. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. Poskytujeme ubytování na úrovni. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku