Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stanislav Záluský - Kemp Radost - Oáza

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospodářské zařízení Kadaň, s.r.o. - Autocamp Vikletice

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Horka II - Autokemping

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Využijte toho, že je v blízkosti našeho ubytování krásná příroda. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou poznávat krásy zdejšího okolí díky pestré nabídce zajímavých výletů. Využijte ubytování v našem autokempu. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Bohostice - Kemp Lavičky

Využijte naší nabídky ubytování. Přinášíme Vám ubytovací služby v příjemném prostředí. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Prager

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokempink Brozany nad Ohří

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Možnost využívání naší prádelny ocení zejména rodiny s dětmi. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Vyberte si pokoj, jehož koupelna je vybavena vanou. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Frymburk

Naše firma vám nabízí ubytování. Zaměřujeme se na ubytování v chatách. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Jezero

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Užijte si dovolenou dle svých plánů a bydlete v karavanu. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. V nabídce máme pokoje s vlastní koupelnou s vanou. Zajistíme Vám pronájem celé chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tábořiště Spálenka

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí se vstřícným a ochotným personálem. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Vejsplachy

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. V případě potřeby můžete volně využívat i naši prádelnu. Milovníci drinků jistě ocení náš bar. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. V našem kempu budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku