Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chatová osada Budín

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Nabízíme vám k běžnému využití také lednici. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Slunečnice

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Zabýváme se provozem kempu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Zábavný minigolf je vám volně přístupný. V rámci ubytovacích služeb nabízíme k využití i golfové hřiště. Naše ubytování poskytuje zázemí s možností koupání. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemping Krásné

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. V koupelně je k dispozici vana. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Připravíme Vám oblíbená jídla i na grilu. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Havlín - Autokemp Chudčice

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

C.M. Investment, spol. s r.o.

Zabýváme se různými typy ubytování. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Pro naše hosty zajistíme příjemné ubytování a poradíme jim s výběrem výletů do okolí podle jejich představ i fyzických možností. U našich zaměstnanců se můžete na ochotu spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Němčice - Koupaliště Pod horou

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem našim hostům. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Náš personál vám dokáže ochotou a vstřícností vytvořit příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Varmuža , Minikemp Apollo

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LMK - ZNOJMO MODEL CITY

Vyberte si z naší nabídky ubytování. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Zmitková - Camp Pod Lipami

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Krejčíková - Rekreační středisko U Fary

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku