Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miroslav Košař - Topsvar - Tábořiště u rybárny

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Nabízíme pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Staněk - DRUSUS

Využijte našeho ubytování. Lokalita, ve které nabízíme ubytovací služby, skýtá řadu možností podniknout zajímavé výlety do okolí. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Rom - Sport-kemp

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Neváhejte využít náš kemp! V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. S radostí vás zveme také k posezení u krbu. Nabízíme pohodlné ubytování v našem kempu. Nabízíme chatu k pronájmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Relaxa, s.r.o. - Kempy

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. Služby našeho autokempu oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp, spol. s r.o. - Autocamp Výr

Vyzkoušejte naše ubytování. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Podhradí

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Munzar - Camp Dana Troja

Zabýváme se různými typy ubytování. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Nacházíme se v příjemné turisticky vyhledávané lokalitě s velkou možností výletů do okolí. Vyzkoušejte ubytování v našem malebném kempu. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Rolinek - Kemp

S ubytováním v našich službách neváhejte. Hostům, kteří se u nás ubytují, rádi pomůžeme s výběrem výletů do okolí podle jejich představ a fyzických možností. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny v oblíbené lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Augustin - Kemp Nové Spolí

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Soukup - Autocamp Oasa accommodation

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. Nabídka zahrnuje také možnost přistýlky. Kdykoliv si u nás můžete zajít na chutní občerstvení. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku