Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO Beskydy, s.r.o.

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou poznávat krásy zdejšího okolí díky pestré nabídce zajímavých výletů. Ubytujte se v našem kempu, budete spokojeni. Jsme firma na trhu v oblasti kempů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úštěcké služby, spol. s r.o.

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. V blízkosti našeho ubytování najdete i přírodu. Ochota je u nás poskytována všem klientům při zajištění ubytovacích služeb. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. V našem kempu si dovolenou jistě užijete. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Forsythia, spol. s r.o.

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Free Star, spol. s r.o.

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Nabízíme chalupy k ubytování. U nás se specializujeme na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Němečková - Camping Country

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Rožnov, spol. s r.o.

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Hess - Camping Oase

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PharmDr. Jiří Sekyra - Autokemp Na Borkách

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeský autoklub v AČR - Autokemp Na Terasách

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp u Kosů

Objednejte si u nás ubytování včas! Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku