Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Iveta Walterová - Kemp Country

Využijte ubytování za výhodné ceny. Nabízíme též pobyty pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping 2000 Januv Dul, s.r.o.

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Využijte našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování ubytovacích služeb. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Musilová - Autocamp - Camping Hana

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTOMOTOKLUB Holice v AČR - Autocamping Hluboký

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. Pronajměte si na dovolenou některý z našich vybavených karavanů. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technické služby města Klatov - Autocamping

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Vyberte si levnou dovolenou, kterou můžete strávit v pohodlném obytném přívěsu. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Vyzkoušejte ubytování v našem kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Bílá Hora

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Zajišťujeme, aby čistota našeho ubytování byla perfektní. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Jsme provozovatel kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Kozák - Kemp

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Perfektní čistota našeho ubytování je pro nás samozřejmostí. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Jelínek - Kemp Želízy

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stupková - Osada Sport

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp U Hráze

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Ubytovaní mohou kdykoli využít služeb našeho baru. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. Disponujeme wifi připojením. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. K ubytování u nás můžete využít i krásné chaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku