Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eva Koďousková - Kemp Broumar

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Nabízíme dostupné ubytování. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Naši hosté mohou využívat i oblíbený bazén. Můžete u nás využít také koupání. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Zajišťujeme ubytování v různě velkých chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Staněk Firma Pinochio - Camp Borný

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Kdykoliv si u nás můžete zajít na chutní občerstvení. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. K pronajmutí poskytujeme i obytné přívěsy s běžným vybavením. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Navrátil - Bonanza kemp

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Stehno - Autocamp Marin Mělice

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Ubytujte se v našem kempu! Během pobytu Vám jsou k dispozici naše animační programy. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Kotlaba - Rosenauerův mlýn

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Naše ubytování v blízkosti přírody Vám je k dispozici. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Frýzová - Kemp Radka

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Valek - Caravan Camp

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Obora Veltrusy, spol. s r.o.

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocentrum Pimes, s.r.o. - Kemp Branov

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Nýrsko

Naše firma dává také možnost ubytování. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Užijte si dovolenou dle svých plánů a bydlete v karavanu. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Můžete se připojit k wifi síti. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku