Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Václav Heral - Meles - Autocamp Veveří

Naše firma se specializuje na ubytování. Spokojení zákazníci si objednali ubytování na naší chatě. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Nabízíme cenově dostupné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Majer - Tábořiště Viking

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Urbánková - Kemp Staňkov

Naše firma se specializuje na ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás čeká nádherná příroda. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATOS, s.r.o. - Tábořiště Atos

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Nabízíme kvalitní kempování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme pohodlné ubytování. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Jedraž

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Autokemp je stvořený pro dokonalou dovolenou pro rodiny. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Plusem našeho ubytování je také možnost koupání. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ján Stanček - Kemp Orion

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Nabízíme výborné jídlo za nízké ceny. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Využijte možnosti zapůjčit si u nás veškeré sportovní potřeby. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMK kemp Hranice

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Ondřejov, s.r.o.

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Přesvědčte se o naší ochotě a vstřícnosti. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. Český Caravan Club v AČR

Objednejte si u nás ubytování včas! K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koupaliště a kemp Pecka

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zajišťujeme různé wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku