Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petr Zavadil - Kemp Dešná

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Radosta, ubytování

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kačírková - Autokemp Za kostelem

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Naše ubytování je blízko přírody. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol ve Stráži n.N. - Autocamp U Skalníků

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Reindl - Kemp

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Náš personál je velmi ochotný. Díky naší preciznosti, čistotě a kvalitě ubytovacích služeb jsme získali mnoho spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petráškův dvůr, s.r.o. - Caravan Camp

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. Ubytovaní mohou využívat společná sociální zařízení. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Berdych - Rekreační komplex Rybářská bašta

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Jablonec nad Jizerou - Autokemp Zátiší

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu. Rádi vám poskytneme vše, co potřebujete, v naší půjčovně sportovních potřeb. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. K příjemnému ubytování vám můžeme doporučit i naše chaty. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Sochorová - Kemp

Doménou naší formy je ubytování. Nabízíme velice čisté ubytování. Vyznačujeme se ochotným přístupem ke svým hostům. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Švec - Kemp Otava

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Firma vám nabídne možnost navštívit bar. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku