Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Autokemp Jezero

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Užijte si dovolenou dle svých plánů a bydlete v karavanu. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. V nabídce máme pokoje s vlastní koupelnou s vanou. Zajistíme Vám pronájem celé chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tábořiště Spálenka

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí se vstřícným a ochotným personálem. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Vejsplachy

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. V případě potřeby můžete volně využívat i naši prádelnu. Milovníci drinků jistě ocení náš bar. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. V našem kempu budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Paradijs

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. K dispozici je vám připravené ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Lučina - Libor Říha

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Pěkná dovolená za nízkou cenu, to je naše nabídka ubytování v přívěsech. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit. Nabízíme dostupné ubytování. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí. Nabízíme levné ubytování v našem kempu. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Urban - Pohoda u Pavla

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Chudoba - Autocamp Nová Rabyně

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Zápeca ,Kemp u Zápeců

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Nabízíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Dolina

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Ski-turist Velké Karlovice

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku