Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

A M K - Autokemp Dobřichovice

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování v čistotě. V našem ubytování je jen příjemné prostředí. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jindřich Buchta

Nabízíme možnost ubytování. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Využijte možnost rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bayerův Odkaz - Komunitní centrum Klášter

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Vydejte se na výlet, poznávat přírodu a pamětihodnosti našeho okolí. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol - Autocamping Kněhyně

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Králová - Kemp Vltavín

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Součástí našeho zařízení je venkovní gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATC Bohemia, s.r.o. - Autocamp Jenišov

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Zveme vás i k pobytům pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Letní den, s.r.o.

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Ubytujte se v našem kempu! V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. V naší chatě se můžete ubytovat za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Zvůle, spol. s r.o.

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Jsme provozovatel kempu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Günther Proft - Autokemp - Blanický mlýn

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kočka - Na Staré papírně, rekreace

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Rádi ubytujeme školní skupiny. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku