Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Autokemp Heřman

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Pronajměte si na dovolenou některý z našich vybavených karavanů. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Frenštát pod Radhoštěm

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Hosté mají k dispozici také vybavenou prádelnu. Nabízíme chatu k pronájmu. Vyzkoušejte ubytování v našem kempu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Dobršín

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. V našem kempu budete jistě spokojeni. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Nedaleko můžete využít koupání. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp a chatová osada Podskalí

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Pro rekreaci a odpočinek nabízíme také ubytování v chatách. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTOKEMPINK Strážnice, s.r.o.

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Našim klientům dokážeme zajistit také ubytování v pohodlných a útulných chatách. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v našem apartmánu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Marina

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Blízko našeho objektu máte možnost koupání. Poskytujeme ubytování na úrovni. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Košař - Topsvar - Tábořiště u rybárny

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Nabízíme pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Staněk - DRUSUS

Využijte našeho ubytování. Lokalita, ve které nabízíme ubytovací služby, skýtá řadu možností podniknout zajímavé výlety do okolí. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Rom - Sport-kemp

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Neváhejte využít náš kemp! V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. S radostí vás zveme také k posezení u krbu. Nabízíme pohodlné ubytování v našem kempu. Nabízíme chatu k pronájmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Relaxa, s.r.o. - Kempy

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. Služby našeho autokempu oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku