Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ivo Sítař - Camp Alpa

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Rádi ubytujeme školní skupiny. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marin klub, s.r.o.

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Lux - Stanové tábořiště Petrův palouk

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chatová osada Plovárna

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Náš autokemp je stvořený pro vaši dovolenou. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovně rekreační služby, s.r.o. - Autocamp Na Hrázi

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty. V nabídce máme pokoje s vlastní koupelnou s vanou. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTOCAMP MĚLNÍK

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Milešov

S ubytováním v našich službách neváhejte. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Karvánky

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Andrea

Zaměřujeme se na ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Můžete se připojit k wifi síti. Naše chata je vhodná pro rodinné dovolené nebo různé oslavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamping Pod Černým lesem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. V našem objektu máte k dispozici také půjčovnu sportovních potřeb. Součástí pokojů je sociální zařízení. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku