Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jitka Božková - Oáza

Využijte našeho ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Malý - Camping U třpytky

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. V rámci ubytování můžete také využít bar. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Rybaření je vám umožněno v blízkém okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Neuvirtová - Kemp Rual

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Ubytujte se v našem malebném kempu. V areálu je pro hosty připraveno ohniště. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Rezervujte si včas pronájem některého z našich obytných přívěsů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Valenta - Farma U Valentů

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Čistota je u nás na prvním místě. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v příjemném prostředí. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Plešivec

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Zahrada

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Jesenice

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Naše ubytování v příjemném prostředí si zamilujete. Využijte služby našeho autokempu. V našem kempu si dovolenou jistě užijete. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KANAK – půjčovna lodí – kemp Branná

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Vyzkoušejte naše prostředí, které pro vás bude jistě příjemné. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Náš personál je velmi ochotný. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Vrdy Stýblo

Vyzkoušejte naše ubytování. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Zregenerujte své tělo příjemně v naší útulné infrasauně. Naše kuchyň je plně vybavena. K dispozici je vám náš bazén. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanové tábořiště Petrův palouk

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku