Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zuzana Hrbková - Kemp nad jezem

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Zveme vás i k pobytům pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Viking

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Tomášek-kemp

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Zajišťujeme také možnost zapůjčení lodí. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Nabízíme velmi pěkné ubytování s vanou. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí. V našem autokempu zažijete nezapomenutelnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Smrt, Vášův mlýn

Využijte naší nabídky ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Podroužek - Kemp Hoštice

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automoto klub Malý Jordán v AČR

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Pronajměte si na dovolenou některý z našich vybavených karavanů. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Theodor Holuška - Kempy

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Nabízíme čisté ubytování. Našim hostům velmi vyhovuje nabídka našeho příjemného ubytování v blízkosti přírody. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Wilsonka, s.r.o.

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. U nás si můžete zapůjčit i lodě. V rámci ubytování nabízíme i animační programy. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Garantujeme vám vysokou úroveň našich ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Holeček - Autokemping Lasvelas

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům. Příjemné prostředí vám poskytne komfort pro chvíle odpočinku. Zajišťujeme ubytování v různě velkých chatách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kuglerová - Autokempink U Věže

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku