Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kemp Slunečnice

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Zabýváme se provozem kempu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Zábavný minigolf je vám volně přístupný. V rámci ubytovacích služeb nabízíme k využití i golfové hřiště. Naše ubytování poskytuje zázemí s možností koupání. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemping Krásné

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. V koupelně je k dispozici vana. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Připravíme Vám oblíbená jídla i na grilu. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Kaluža - Rekreační středisko Hutník

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Zaměstnanci našeho rekreačního střediska se již těší na vaši návštěvu. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plzeňské Terceto, spol. s r.o. - Kemp La Rocca

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Zveme vás i k pobytům pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotoklub Kdyně - Autokemp Hájovna

Naše společnost nabízí ubytování. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp ATC Merkur Pasohlávky

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumil Suchý - Camping penzion Suchý

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Nabízíme chalupy k ubytování. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Fojtášek - Kemp Horní Bečva

Využijte u nás služby na ubytování. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Náš kemp poskytuje kvalitní ubytovací služby. Využijte ubytování a služby našeho autokempu. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kaše/provozovatel kempu

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bíša, s.r.o. - Kemp Měruše

Využijte naší možnosti ubytování. K ubytování je možné využít i chalupy. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku