Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Camp Vejsplachy

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. V případě potřeby můžete volně využívat i naši prádelnu. Milovníci drinků jistě ocení náš bar. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. V našem kempu budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Paradijs

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. K dispozici je vám připravené ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Lučina - Libor Říha

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Pěkná dovolená za nízkou cenu, to je naše nabídka ubytování v přívěsech. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit. Nabízíme dostupné ubytování. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí. Nabízíme levné ubytování v našem kempu. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Urban - Pohoda u Pavla

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Chudoba - Autocamp Nová Rabyně

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Zápeca ,Kemp u Zápeců

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Nabízíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Dolina

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Ski-turist Velké Karlovice

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Patriot Camp Držková, s.r.o.

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Uspořádáme pro vás pěknou oslavu. Zajišťujeme hotelové ubytování. Díky vkusně zařízené chatě a kvalitě ubytovacích služeb si nás hosté velmi oblíbili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Herinkova - Kemp Kořensko

Vyzkoušejte naše ubytování. Můžeme vám zajistit také ubytování v chatách. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Poskytujeme ubytování na úrovni. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku