Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Obec Pastviny - Autokemp Šlechtův Palouk

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Elgr - Kemp U Lišáka

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Náš autokemp je stvořený pro vaši dovolenou. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Připravíme vám také kvalitní občerstvení. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Využijte příjemných cen k ubytování v prostorách našeho rekreačního střediska. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Nežerka - Autokemp Pod Císařem

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Nabízíme ubytování v chalupách. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Novotný - Kemp U Kouzelníka

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Děti jistě ocení možnost koupání v blízkém okolí. Nabízíme pohodlné ubytování v našem kempu. Nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny na naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Sedmík - Autokemp Roviště II.

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Ochota pomoci Vám, je u nás na prvním místě. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technické služby města Klatov

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Připravíme vám také kvalitní občerstvení. Využijte také možnosti ubytování v obytných přívěsech. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Naši hosté si mohou pochutnat na našich vybraných jídlech. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Bucek Wilzing, s.r.o.

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Na pokoji si můžete užívat i koupel ve vaně. Jestliže se ubytujete v našem zařízení, můžete využívat i náš bazén. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Podolí

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Lužnice

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Crazy river

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Jezdíte-li rádi na cyklistické výlety, potěšíme vás nabídkou půjčovny kol. Neváhejte se ubytovat v naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku