Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Autokemp Jedraž

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Autokemp je stvořený pro dokonalou dovolenou pro rodiny. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Plusem našeho ubytování je také možnost koupání. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ján Stanček - Kemp Orion

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Nabízíme výborné jídlo za nízké ceny. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Využijte možnosti zapůjčit si u nás veškeré sportovní potřeby. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMK kemp Hranice

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Ondřejov, s.r.o.

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Přesvědčte se o naší ochotě a vstřícnosti. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. Český Caravan Club v AČR

Objednejte si u nás ubytování včas! K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koupaliště a kemp Pecka

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zajišťujeme různé wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Baudyš - Autokemp Nesytá

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. Služby našeho autokempu si zamilujete. V našem kempu budete jistě spokojeni. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technické služby města Jablonné v Podještědí - Autokemp Jablonné v Podještědí

Naše firma nabízí prostory k ubytování. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Využijte možnost rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Nabízíme široký výběr wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Božková - Oáza

Využijte našeho ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Malý - Camping U třpytky

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. V rámci ubytování můžete také využít bar. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Rybaření je vám umožněno v blízkém okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku