Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Vltava

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Díky vysoce kvalitním ubytovacím službám a lokalitě blízko přírody si naše ubytovací zařízení hosté velmi oblíbili. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu. Výlety do okolí vám zpříjemní pobyt. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kohoutová - Autokemp Pohoda - Autokemp Pohoda

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Ressl - Autocamping Luxor

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Valek - ubytování

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa majetku a sportovních zařízení lodín - Lodín - kemp

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní agentura SVĚT, s.r.o.

Využijte naší možnosti ubytování. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Nabízíme oblíbené wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamping Rozkoš, s.r.o.

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Jereš - Hamr na Jezeře

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás překvapí krásná příroda. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivo Sítař - Camp Alpa

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Rádi ubytujeme školní skupiny. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marin klub, s.r.o.

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku