Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Technické služby města Klatov - Autocamping

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Vyberte si levnou dovolenou, kterou můžete strávit v pohodlném obytném přívěsu. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Vyzkoušejte ubytování v našem kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Bílá Hora

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Zajišťujeme, aby čistota našeho ubytování byla perfektní. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Jsme provozovatel kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Kozák - Kemp

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Perfektní čistota našeho ubytování je pro nás samozřejmostí. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Jelínek - Kemp Želízy

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stupková - Osada Sport

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp U Hráze

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Ubytovaní mohou kdykoli využít služeb našeho baru. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. Disponujeme wifi připojením. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. K ubytování u nás můžete využít i krásné chaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Loupancová

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Máme připraveno komfortní a levné ubytování v našem autokempu. Vyzkoušejte ubytování v našem malebném kempu. Vyberte si pokoj, jehož koupelna je vybavena vanou. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CAMPING LETNÍ DEN, s.r.o.

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. V rámci ubytování můžete také využít bar. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Jsme firma na trhu v oblasti kempů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Plecháč

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Nabízíme připojení k wifi síti. Součástí našeho kempu jsou i chatky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Formule

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Přinášíme také možnost výhodného ubytování v našich pěkných obytných přívěsech. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku