Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FC Ingeo Lomnice nad Popelkou, s.r.o.

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Neváhejte se ubytovat v blízkosti přírody. Nabízíme pohodlné ubytování v našem kempu. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Ubytujte se při vašem rekreačním pobytu v našem krásném prostředí. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Seč - Autokemp Pláž

Nabízíme kvalitní ubytování. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor. Využijte výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Motz - Rekreační zařízení Obora Motz

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Dürr - Kemp Azuro Hracholusky

Naše firma vám nabízí ubytování. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Jirkovský - U Hráze

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Uspořádáme vám dokonalou oslavu. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Tylová - Chatový kemp V Rákosí

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Díky ubytování v chatách zažijete opravdovou romantiku. Náš kemp poskytuje kvalitní ubytovací služby. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Bohostice - Kemp Spálenka

Naše firma se specializuje na ubytování. Nabízíme velice čisté ubytování. Máme pro vás připraveny tipy výletů do okolí. Příjemné prostředí a komfortní ubytování za skvělou cenu. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Alpa

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. U našeho ohniště si můžete večer posedět. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici gril. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Naše chata je vhodná pro rodinné dovolené nebo různé oslavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Stanowitz

Zabýváme se různými typy ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Pod Císařem

Objednejte si u nás ubytování včas! Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Nabízíme stravování formou polopenze. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Náš autokemp je stvořený pro vaši dovolenou. Nabízíme ubytování na chatě pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku