Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Obec Dolní Čermná - Kemp Dolní Čermná

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. V našem kempu se můžete ubytovat v chatkách. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Herzog - Kemp Pohoda

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Pod Vrbou

Nabízíme kvalitní ubytování. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Kopecký,ubytování

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Jsme provozovatel kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Chocholová - kemp

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Máme širokou nabídku wellness pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Vémyslice

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Hosté mají k dispozici kuchyňský kout. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Na pokoji si můžete užívat i koupel ve vaně. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Dobřichovice

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Atraktivní ubytování v příjemně zařízené chatě si můžete objednat ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tábořiště U rybárny

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Ubytování v praktickém obytném přívěsu můžete mít za výhodnou cenu. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Zajišťujeme ubytování v různě velkých chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a kemp Mlýn

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Nabízíme dostupné ubytování. S wifi u nás můžete počítat. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Máme připraveno komfortní a levné ubytování v našem autokempu. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Pohoda

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě. S wifi u nás můžete počítat. Přijďte si večer posedět k ohništi. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku