Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KEMP U KUČERŮ ZLATÁ KORUNA

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Mairich - Maiko - Camping Sever

S naším ubytováním budete spokojeni. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Využijte možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květuše Vaňáčová - Kemp Keramika

S naším ubytováním budete spokojeni. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Cihla - Cima - kemp

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Spokojení zákazníci ocenili nejen kvalitu ubytování na naší chatě, ale i turisticky atraktivní lokalitu, ve které se chata nachází. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Révay,ubytování

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Užijte si zajímavé výlety do okolí. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. Součástí našeho kempu jsou i chatky. Nabízíme pohodlné ubytování. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kašperková, kemp

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Využijte služby našeho autokempu. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokempink Pilák- Kempy

Poskytujeme různé možnosti ubytování. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Hutter - sdružení Mars

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Rezervujte si včas pronájem některého z našich obytných přívěsů. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace víceúčelových ZO technických sportů a činností ZO-Městská

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. Náš autokemp je stvořený pro vaši dovolenou. Zajistíme Vám pronájem celé chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Tomaštík, koupaliště

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Rádi vás nalákáme na příjemné prostředí, na které velmi dbáme. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Nabízíme čisté ubytování. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. Okolí našeho ubytovacího zařízení je oblíbeným místem rodinných výletů. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku