Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bíša, s.r.o. - Kemp Měruše

Využijte naší možnosti ubytování. K ubytování je možné využít i chalupy. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LIPNO SERVIS Camping Lipno Modřín

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Pořádáme animační programy pro děti i dospělé. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Kdykoliv si u nás můžete zajít na chutní občerstvení. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stimbuilding, a.s. - Chatová osada Strmilov

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. Nabízíme krásné sportovní pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Adolf Žižka - Ádova chatová osada

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Jurčík - Karlovy Dvory II - autokemp

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Paulus,provoz kempu

S naším ubytováním budete spokojeni. Jsme připraveni zprostředkovat vám příjemnou rodinnou rekreaci. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gejzírpark Residence, s.r.o.

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Vyzkoušejte ubytování v našem malebném kempu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nova Kemp

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační areál Milavy - Čapková

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Robovská - AUTOKEMP POD LESEM

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku