Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ATLAS Energo, spol. s r.o.

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. K dispozici Vám je společná kuchyň. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Lučina, spol. s r.o.

Naše firma dává také možnost ubytování. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Nacházíme se v příjemné turisticky vyhledávané lokalitě s velkou možností výletů do okolí. Naše společnost na ubytování se vyznačuje ochotou. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

C + H Convoy, spol. s r.o. - Caravan Park

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Exclusive Fitness Šibeniční vrch, obecně prospěšná společnost

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Naše společnost poskytuje ubytovací služby v příjemném prostředí. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Nabízíme stylové ubytování v blízkosti přírody. V naší nabídce najdete ubytovací služby s možností výletů do okolí. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olšovec, s.r.o.- Kempy

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Caha - Kemp a koupaliště Vémyslice

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Schrammová - Autokemp Budišov nad Budišovkou

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné prostředí a vkusně zařízené pokoje. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Herzogová - Camp Herzog

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Hrbková - Kemp nad jezem

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Zveme vás i k pobytům pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Viking

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku