Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

JUNIOR CAMP, s.r.o.

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Přehrada

Využijte naší nabídky ubytování. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. Užijte si dovolenou v našem autokempu. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO technických sportů a činností ČR Litomyšl - Autokemp Primátor

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Pěkná dovolená za nízkou cenu, to je naše nabídka ubytování v přívěsech. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Rybáriková - Pod Strání

V našem ubytování se budete cítit jako doma. V blízkosti našeho ubytování najdete i přírodu. Příjemné prostředí vytváří pozitivní myšlenky. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Valdek, spol. s r.o.- Kemp

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Když na chalupu, tak jedině k nám. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Máte také možnost využívat elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Transit

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Rádi vám nabídneme své příjemné prostředí k vašemu rekreačnímu ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Pochman - A.T.C. Autokemp Golf

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Rádi vás přivítáme v našem kempu. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Jablonné v Podještědí

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Spokojení zákazníci ocenili nejen kvalitu ubytování na naší chatě, ale i turisticky atraktivní lokalitu, ve které se chata nachází. Příznivci koupání u nás stráví skvělou dovolenou. Koupelny jsou vybaveny vanou. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bungalov kemp Rybářská bašta

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Pod pergolou si můžete odpočinout za jakéhokoli počasí. Romantické večery můžete trávit u ohniště. Naše firma disponuje také možností používat gril. Našim hostům nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízených apartmánech. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp U Skalníků

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku