Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miroslav Eliáš - Kemp

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Baldovec, s.r.o.

Vyzkoušejte naše ubytování. Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miloslava Anýžová-ubytování

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Zabýváme se provozem kempu. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. Neváhejte se ubytovat v některé z našich chat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nepomucký autoklub, s.r.o. - Kemp Nový rybník

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Zveme vás i k pobytům pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Intercamp MOSQUITO - Kemp

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Rádi vás uvítáme na sportovním soustředění. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Nekovářová - Kemp Vrdy Stýblo

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Ubytujte se v našem příjemném prostředí ve kterém se budete cítit jako doma. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Pro naše hosty máme nabídku ubytování v příjemném a čistém prostředí. Ochotu máme připravenu pro všechny své zákazníky. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Abraham

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTOCAMP OSEK

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Vranjica Belvedere

Ubytujte se právě u nás. V našem kempu si dovolenou jistě užijete. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Lichnovský

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Rybáři si u nás mohou užívat svůj koníček. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku