Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HVZ, s.r.o. - Autokemp Chabařovice

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Poznejte díky výletům do okolí blízké okolí našeho ubytovacího zařízení. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Nabízíme kvalitní čisté ubytování dostupné pro každého. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavel Buchta - Tábořiště Kácov

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Scheinerová - pronájem vodního mola

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamping Bobrovník Lipová - lázně

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Služby našeho autokempu oceníte. Zajistíme Vám ubytování v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, o.s.

Ubytujte se s naší firmou. Pro větší komfort doporučujeme ubytování v našem apartmánu. Součástí našeho kempu jsou i chatky. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Polička

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Využijte služby našeho autokempu. Nabízíme pohodlné ubytování v našem kempu. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Rožnov

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Fulnek

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Můžete si u nás vybrat z několika druhů jídel. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Součástí našeho kempu jsou i chatky. Využijte nabídky ubytování v našem kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel König

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Hosté našeho ubytovacího zařízení se k nám rádi vracejí díky atraktivnímu prostředí v blízkosti přírody. Ochota pomoci každému klientovi při zajištění ubytovacích služeb je naší základní vlastností. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Hrabec

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Ubytujte se v našem kempu! Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku