Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Camping Frymburk

Nabízíme kvalitní ubytování. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Užijte si romantiku a zajistěte si loď z naší půjčovny. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Holec - Autokemp Komorník

Využijte u nás služby na ubytování. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Zajišťujeme pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inter NL, s.r.o.

S naším ubytováním budete spokojeni. Díky příjemnému prostředí a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. V rámci našich ubytovacích služeb můžete využít i návrhy na výlety do okolí. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Nabízíme ubytování v čistotě. Nabízíme ubytovací služby v útulných prostorách blízko přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Novosád - Autocamping Luhačovice

Nabízíme kvalitní ubytování. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kempo Cheb, spol. s r.o. - Autocamping Podhoří

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Naše zařízení je ke svým hostům vždy opravdu maximálně ochotné. Ubytujte se v našem kempu, budete spokojeni. Nabízíme pohodlné ubytování v našem kempu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Košťálov - Autokemp Koupaliště

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kratochvil J, s.r.o. - kemp

S naším ubytováním budete spokojeni. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. V nabídce máme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Luhy

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech. V našem objektu máte k dispozici také půjčovnu sportovních potřeb. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Můžete si u nás objednat levné ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Marek - Tábořiště Svitačka

Využijte našeho pohodlného ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Vrchlabí - Vejsplachy

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku