Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Camp Sokol Troja

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp De Bongerd, s.r.o.

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Slámová - kemp

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Pronajměte si na dovolenou některý z našich vybavených karavanů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa sportovně rekreačního areálu - Autokemp Jezero

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Věnujeme se také vedení půjčovny sportovních potřeb. Zajišťujeme také možnost zapůjčení lodí. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

My dream, s.r.o.

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Ochotu máme připravenu pro všechny své zákazníky. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liběna Řápková - Autocamp Pohoda

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Nabízíme též pobyty pro školy. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlák, spol. s r.o.

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Příjemné prostředí umocňují čisté pokoje i sympatický personál. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Světlíková-kemp

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Pečujeme o naprostou čistotu našich ubytovacích služeb. V našem kempu budete jistě spokojeni. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. Pěkná dovolená za nízkou cenu, to je naše nabídka ubytování v přívěsech. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tábořiště U Kunců

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Rádi vás nalákáme na příjemné prostředí, na které velmi dbáme. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Zabýváme se velkou čistotou ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nehls, s.r.o. - Cihelna

Objednejte si u nás ubytování včas! Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Zaměstnanci našeho ubytovacího zařízení jsou velice ochotní. Výlety do okolí si maximálně užijete. V příjemném prosředí zapomenete na starosti všedních dní. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku