Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Areál U Lamberka - ubytování

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jozef Drobný - Camp Jitřenka

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Ubytujte se v našem kempu! Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Marek - Tábořiště Svitačka

Využijte našeho pohodlného ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Vrchlabí - Vejsplachy

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUNIOR CAMP, s.r.o.

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Přehrada

Využijte naší nabídky ubytování. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. Užijte si dovolenou v našem autokempu. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO technických sportů a činností ČR Litomyšl - Autokemp Primátor

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Pěkná dovolená za nízkou cenu, to je naše nabídka ubytování v přívěsech. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Skleničková - Tábořiště Kobylka

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Spokojení zákazníci ocenili vybavení a zařízení naší chaty i lokalitu ve které se nachází. Koupelny jsou vybaveny vanou. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Stibor - Mosquito Intercamp Vysoká Lípa

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům. Vaše děti budou na táboře v dobrých rukou. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Šašma - U Šašmů

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování útulné pokoje a příjemné prostředí. Poskytujme tipy na výlety do okolí. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí. V našem kempu si dovolenou jistě užijete. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku