Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Obec Milešov

S ubytováním v našich službách neváhejte. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Karvánky

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Andrea

Zaměřujeme se na ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Můžete se připojit k wifi síti. Naše chata je vhodná pro rodinné dovolené nebo různé oslavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamping Pod Černým lesem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. V našem objektu máte k dispozici také půjčovnu sportovních potřeb. Součástí pokojů je sociální zařízení. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Bořeň

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Nabízíme velmi pěkné ubytování s vanou. Vyzkoušejte ubytování v našem kempu. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Kubánkův statek

Nabízíme kvalitní ubytování. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠVELCH - Vodácké tábořiště

Využijte našeho příjemného ubytování. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Nabízíme ubytování v naší chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamping Luxor

Naše firma vám nabízí ubytování. Našim klientům dokážeme zajistit také ubytování v pohodlných a útulných chatách. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CR Camping, s.r.o. - Camping Sokol

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Hájek - Autocamp Hájek

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. U nás si užijete i pobyty pro školy. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku