Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Autocamp Zvůle, spol. s r.o.

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Jsme provozovatel kempu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Günther Proft - Autokemp - Blanický mlýn

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kočka - Na Staré papírně, rekreace

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Rádi ubytujeme školní skupiny. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavel Gyurkovský - Stanowitz Spessart

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby. Zákazníci mají v oblibě kvalitu služeb v našem penzionu. V koupelně hosté najdou prostornou vanu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Tetera

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Zajistíme vám ubytování v příjemném prostředí. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Janoušková - Sluneční zátoka

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Ingr - Tabořiště Mušov

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Neváhejte využít náš kemp!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chatová osada U koupaliště

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Využijte možnosti občerstvení v našem baru. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování. Pokoje s přistýlkou jsou výhodnou variantou vašeho ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. S možností vlastního vaření u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Luděk Téra - Kemp

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Užijte si krásnou přírodu v blízkosti našeho ubytování. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Přinášíme Vám ubytovací služby s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Markéta Kousalová - Kemp u Kousalů

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Součástí našich kompletních služeb je možnost využít nejen lákavé výlety do okolí. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše ubytování se vyznačuje komfortem a velmi příjemným prostředím. Nabízíme čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku