Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lenka Janoušková - Sluneční zátoka

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Ingr - Tabořiště Mušov

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Neváhejte využít náš kemp!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chatová osada U koupaliště

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Využijte možnosti občerstvení v našem baru. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování. Pokoje s přistýlkou jsou výhodnou variantou vašeho ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. S možností vlastního vaření u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Dubá - Autokem Nedamov

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Nabízíme ubytování v krásných chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Smyčka - Kemp Farma Holubice

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Buňkov, s.r.o.

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Pastviny - Autokemp U Kapličky

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování našeho personálu. U nás se přesvědčíte o čistotě našeho ubytovacího zařízení. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Bock - U Dolanského mostu

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Dvořáková - kemp

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. U nás máte možnost udělat si příjemný výlet do okolí. U našich zaměstnanců se můžete na ochotu spolehnout. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotoklub Malešov

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. U našich zaměstnanců se můžete na ochotu spolehnout. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Nabízíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku