Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Správa majetku a sportovních zařízení lodín - Lodín - kemp

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní agentura SVĚT, s.r.o.

Využijte naší možnosti ubytování. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Nabízíme oblíbené wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamping Rozkoš, s.r.o.

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Jereš - Hamr na Jezeře

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás překvapí krásná příroda. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivo Sítař - Camp Alpa

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Rádi ubytujeme školní skupiny. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marin klub, s.r.o.

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Lux - Stanové tábořiště Petrův palouk

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chatová osada Plovárna

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Náš autokemp je stvořený pro vaši dovolenou. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovně rekreační služby, s.r.o. - Autocamp Na Hrázi

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty. V nabídce máme pokoje s vlastní koupelnou s vanou. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTOCAMP MĚLNÍK

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku