Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jaromír Švec - Kemp Otava

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Firma vám nabídne možnost navštívit bar. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mymota, spol. s r.o. - Camp Loděnice

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Velký Vřešťov - Kemp Velký Vřešťov

Zařídíme pro Vás ubytování. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. V naší půjčovně kol vám rádi pomůžeme vybrat to nejvhodnější pro vás a vaše děti. V našem kempu se můžete ubytovat v chatkách. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Liberec, s.r.o.

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo. Náš autokemp nabízí naprosto nové zážitky z dovolené. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Ubytujte se v našem krásném kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokempink Konopáč, spol. s r.o.

Naše firma dává také možnost ubytování. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Naše ubytování v blízkosti přírody Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hurt - Rekreační zařízení Obora

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a čistota. Ubytujte se v našem malebném kempu. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Záluský - Kemp Radost - Oáza

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospodářské zařízení Kadaň, s.r.o. - Autocamp Vikletice

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Horka II - Autokemping

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Využijte toho, že je v blízkosti našeho ubytování krásná příroda. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou poznávat krásy zdejšího okolí díky pestré nabídce zajímavých výletů. Využijte ubytování v našem autokempu. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Bohostice - Kemp Lavičky

Využijte naší nabídky ubytování. Přinášíme Vám ubytovací služby v příjemném prostředí. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku