Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Automotoklub Kdyně - Autokemp Hájovna

Naše společnost nabízí ubytování. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp ATC Merkur Pasohlávky

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumil Suchý - Camping penzion Suchý

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Nabízíme chalupy k ubytování. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Fojtášek - Kemp Horní Bečva

Využijte u nás služby na ubytování. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Náš kemp poskytuje kvalitní ubytovací služby. Využijte ubytování a služby našeho autokempu. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kaše/provozovatel kempu

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bíša, s.r.o. - Kemp Měruše

Využijte naší možnosti ubytování. K ubytování je možné využít i chalupy. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LIPNO SERVIS Camping Lipno Modřín

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Pořádáme animační programy pro děti i dospělé. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Kdykoliv si u nás můžete zajít na chutní občerstvení. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stimbuilding, a.s. - Chatová osada Strmilov

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. Nabízíme krásné sportovní pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Adolf Žižka - Ádova chatová osada

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Jurčík - Karlovy Dvory II - autokemp

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku