Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rostislav Rypien

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Rádi vás nalákáme na příjemné prostředí, na které velmi dbáme. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Náš kemp poskytuje kvalitní ubytovací služby. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Trusina - Farma U Trusinů

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemping Kostelec - Kemp

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Na stránkách najdete také tipy na výlety do okolí. Naše ubytování se vyznačuje příjemným prostředím. Poskytujeme velice čisté ubytování. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Dvořák - Autokemp Mydlák

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KEMP KORUNA

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Zajišťujeme také možnost zapůjčení lodí. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Mikyška - Kemp Březák

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Vlášek - Kemp Rechle

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Mai - Vřesná - kemp

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Uhlíř - Autocamping Luxor

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATC AUTOKEMP Žlutice - Kempy

Naše firma nabízí prostory k ubytování. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku