Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eva Koďousková - Kemp Broumar

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Nabízíme dostupné ubytování. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Naši hosté mohou využívat i oblíbený bazén. Můžete u nás využít také koupání. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Zajišťujeme ubytování v různě velkých chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Staněk Firma Pinochio - Camp Borný

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Kdykoliv si u nás můžete zajít na chutní občerstvení. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. K pronajmutí poskytujeme i obytné přívěsy s běžným vybavením. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Navrátil - Bonanza kemp

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Stehno - Autocamp Marin Mělice

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Ubytujte se v našem kempu! Během pobytu Vám jsou k dispozici naše animační programy. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Kotlaba - Rosenauerův mlýn

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Naše ubytování v blízkosti přírody Vám je k dispozici. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Frýzová - Kemp Radka

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Valek - Caravan Camp

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Haňka-ubytování,půjčovna

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. K vybavení našich koupelen patří vana. U nás jsou vám k dispozici k zapůjčení také lodičky. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Helena Kosová - Kemp Riviera

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Příjemné prostředí a komfortní ubytování za skvělou cenu. Poskytujme tipy na výlety do okolí. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Western

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku