Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Camping Bucek Wilzing, s.r.o.

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Na pokoji si můžete užívat i koupel ve vaně. Jestliže se ubytujete v našem zařízení, můžete využívat i náš bazén. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Podolí

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Lužnice

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Crazy river

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Jezdíte-li rádi na cyklistické výlety, potěšíme vás nabídkou půjčovny kol. Neváhejte se ubytovat v naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

APARTMÁNY U VEVEREK

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Příjemné rande můžete ukončit v sympatickém baru u skleničky lahodného moku. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme dostupné ubytování. Příjemné chvíle můžete také trávit u krbu. Disponujeme wifi připojením. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tábořiště U Mloka

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Nabídneme vám veškerý komfort našeho oblíbeného rekreačního střediska. Bezpečné lodě z půjčovny potěší všechny milovníky vody. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Nabízíme stravování formou polopenze. Sjednejte si včas ubytování s plnou penzí. Hostům nabízíme možnost klání v šipkách. Realizace vaší oslavy u nás není problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Libor Šípek - Camp Bušek

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivo Šterner - Autocamp Habr u Volduch

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Babylon, s.r.o.

Zaměřujeme se na ubytování. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Ubytujte se v našem kempu, budete spokojeni. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ferrocom, a.s. - Cyklokemp

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku