Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Zlínský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jan Trusina - Farma U Trusinů

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol - Autocamping Kněhyně

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Zavadil - Kemp Dešná

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Patriot Camp Držková, s.r.o.

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Uspořádáme pro vás pěknou oslavu. Zajišťujeme hotelové ubytování. Díky vkusně zařízené chatě a kvalitě ubytovacích služeb si nás hosté velmi oblíbili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OLKA, s.r.o. - Autokemp Koryčany

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Novosád - Autocamping Luhačovice

Nabízíme kvalitní ubytování. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CAMP JEZERO Ostrožská Nová Ves - kemp

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Rožnov

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokempink Slovácko

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Nabízíme kvalitní kempování. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Využijte nabídky ubytování v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Smraďavka

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Využijte nabídky ubytování v našem kempu. V naší chatě se můžete ubytovat za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku