Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Zlínský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hana Zmitková - Camp Pod Lipami

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Fojtášek - Kemp Horní Bečva

Využijte u nás služby na ubytování. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Náš kemp poskytuje kvalitní ubytovací služby. Využijte ubytování a služby našeho autokempu. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Hovězí - Autokemp U Splavu

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Nabízíme krásné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Ski-turist Velké Karlovice

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Trusina - Farma U Trusinů

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol - Autocamping Kněhyně

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Zavadil - Kemp Dešná

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Patriot Camp Držková, s.r.o.

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Uspořádáme pro vás pěknou oslavu. Zajišťujeme hotelové ubytování. Díky vkusně zařízené chatě a kvalitě ubytovacích služeb si nás hosté velmi oblíbili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OLKA, s.r.o. - Autokemp Koryčany

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Novosád - Autocamping Luhačovice

Nabízíme kvalitní ubytování. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku