Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Zlín

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petr Zavadil - Kemp Dešná

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Patriot Camp Držková, s.r.o.

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Uspořádáme pro vás pěknou oslavu. Zajišťujeme hotelové ubytování. Díky vkusně zařízené chatě a kvalitě ubytovacích služeb si nás hosté velmi oblíbili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Novosád - Autocamping Luhačovice

Nabízíme kvalitní ubytování. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku