Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Ústecký kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úštěcké služby, spol. s r.o.

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. V blízkosti našeho ubytování najdete i přírodu. Ochota je u nás poskytována všem klientům při zajištění ubytovacích služeb. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. V našem kempu si dovolenou jistě užijete. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Klárka

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Nabízíme ubytování v naší chatě. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATC Hradec, s.r.o.

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Formule

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Přinášíme také možnost výhodného ubytování v našich pěkných obytných přívěsech. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mymota, spol. s r.o. - Camp Loděnice

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Kyselka

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Objednejte si ubytovaní na naší chatě ještě dnes. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslava Zvěřinová - Autokempink Česká brána Stará Oleška

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Marina

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Blízko našeho objektu máte možnost koupání. Poskytujeme ubytování na úrovni. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Intercamp MOSQUITO - Kemp

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Rádi vás uvítáme na sportovním soustředění. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Stibor - Mosquito Intercamp Vysoká Lípa

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům. Vaše děti budou na táboře v dobrých rukou. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku