Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Ústecký kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mymota, spol. s r.o. - Camp Loděnice

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Kyselka

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Objednejte si ubytovaní na naší chatě ještě dnes. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslava Zvěřinová - Autokempink Česká brána Stará Oleška

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Marina

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Blízko našeho objektu máte možnost koupání. Poskytujeme ubytování na úrovni. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Intercamp MOSQUITO - Kemp

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Rádi vás uvítáme na sportovním soustředění. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Stibor - Mosquito Intercamp Vysoká Lípa

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům. Vaše děti budou na táboře v dobrých rukou. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Valdek, spol. s r.o.- Kemp

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Když na chalupu, tak jedině k nám. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Máte také možnost využívat elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospodářské zařízení Kadaň, s.r.o. - Autocamp Vikletice

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Jirkovský - U Hráze

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Uspořádáme vám dokonalou oslavu. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HVZ, s.r.o. - Autokemp Chabařovice

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Poznejte díky výletům do okolí blízké okolí našeho ubytovacího zařízení. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Nabízíme kvalitní čisté ubytování dostupné pro každého. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku