Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Středočeský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svelbl Josef - Autokemp Ždáň

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Rádi vás přivítáme v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Transit

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Rádi vám nabídneme své příjemné prostředí k vašemu rekreačnímu ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Pochman - A.T.C. Autokemp Golf

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Rádi vás přivítáme v našem kempu. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Vrdy Stýblo

Vyzkoušejte naše ubytování. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Zregenerujte své tělo příjemně v naší útulné infrasauně. Naše kuchyň je plně vybavena. K dispozici je vám náš bazén. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Hess - Camping Oase

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Horka II - Autokemping

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Využijte toho, že je v blízkosti našeho ubytování krásná příroda. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou poznávat krásy zdejšího okolí díky pestré nabídce zajímavých výletů. Využijte ubytování v našem autokempu. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Bohostice - Kemp Lavičky

Využijte naší nabídky ubytování. Přinášíme Vám ubytovací služby v příjemném prostředí. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Bor

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. V rámci našich ubytovacích služeb jsou vám k dispozici také lodičky. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Krejčíková - Rekreační středisko U Fary

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Tylová - Chatový kemp V Rákosí

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Díky ubytování v chatách zažijete opravdovou romantiku. Náš kemp poskytuje kvalitní ubytovací služby. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku