Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Plzeňský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Forsythia, spol. s r.o.

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Rybáriková - Pod Strání

V našem ubytování se budete cítit jako doma. V blízkosti našeho ubytování najdete i přírodu. Příjemné prostředí vytváří pozitivní myšlenky. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Dobršín

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. V našem kempu budete jistě spokojeni. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Nedaleko můžete využít koupání. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Němčice - Koupaliště Pod horou

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem našim hostům. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Náš personál vám dokáže ochotou a vstřícností vytvořit příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Záluský - Kemp Radost - Oáza

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tábořiště Kobylka

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Užijte si dovolenou dle svých plánů a bydlete v karavanu. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Koupete-li se rádi ve vaně, u nás ji máte k dispozici. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotoklub Kdyně - Autokemp Hájovna

Naše společnost nabízí ubytování. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Dürr - Kemp Azuro Hracholusky

Naše firma vám nabízí ubytování. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biofarma Vojetice

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Náš praktický venkovní gril je vám k dispozici. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Užijte si dovolenou dle svých plánů a bydlete v karavanu. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Nabízíme pohodlné ubytování. V koupelně je k dispozici vana. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Babylon, s.r.o.

Zaměřujeme se na ubytování. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Ubytujte se v našem kempu, budete spokojeni. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku