Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Plzeňský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Automotoklub Kdyně - Autokemp Hájovna

Naše společnost nabízí ubytování. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Dürr - Kemp Azuro Hracholusky

Naše firma vám nabízí ubytování. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biofarma Vojetice

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Náš praktický venkovní gril je vám k dispozici. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Užijte si dovolenou dle svých plánů a bydlete v karavanu. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Nabízíme pohodlné ubytování. V koupelně je k dispozici vana. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Babylon, s.r.o.

Zaměřujeme se na ubytování. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Ubytujte se v našem kempu, budete spokojeni. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Švamberk - TRANSKEMP - LODNÍ DOPRAVA

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠVELCH - Vodácké tábořiště

Využijte našeho příjemného ubytování. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Nabízíme ubytování v naší chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamping Annín I.

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Elgr - Kemp U Lišáka

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Náš autokemp je stvořený pro vaši dovolenou. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Připravíme vám také kvalitní občerstvení. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Využijte příjemných cen k ubytování v prostorách našeho rekreačního střediska. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tábořiště Annín

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme pohodlné ubytování. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Gril je vám kdykoli k dispozici v areálu našeho ubytovacího zařízení. Zajistíme Vám ubytování v chatkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokempink Nové Městečko

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. V okolí našeho ubytování máte skvělou příležitost k rybaření. Využijte i prostory společné kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku