Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Pardubický kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

P. Ministr, v.o.s. - Koupaliště Cihelna

Rádi vás u nás ubytujeme. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Zaměřujeme se na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO technických sportů a činností ČR Litomyšl - Autokemp Primátor

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Pěkná dovolená za nízkou cenu, to je naše nabídka ubytování v přívěsech. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Masokombinát Polička - Autokemp Polička

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Využijte nabídky ubytování v našem kempu. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Yachtclub Pardubice

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hurt - Rekreační zařízení Obora

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a čistota. Ubytujte se v našem malebném kempu. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokempink Konopáč, spol. s r.o.

Naše firma dává také možnost ubytování. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Naše ubytování v blízkosti přírody Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Motz - Rekreační zařízení Obora Motz

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Seč - Autokemp Pláž

Nabízíme kvalitní ubytování. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor. Využijte výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Hybnerová - Autokemp AMK Žamberk

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp u letadla

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Pronajměte si na dovolenou některý z našich vybavených karavanů. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku