Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Pardubický kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SEKO, společnost s ručením omezeným

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Využijte ubytování v našem autokempu. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. Poskytujeme ubytování na úrovni. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Lux - Stanové tábořiště Petrův palouk

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marin klub, s.r.o.

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Borová

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme ubytování v naší chatě. Můžete si vybrat také ubytování v apartmánu. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Malý - Camping U třpytky

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. V rámci ubytování můžete také využít bar. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Rybaření je vám umožněno v blízkém okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Polička

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Využijte služby našeho autokempu. Nabízíme pohodlné ubytování v našem kempu. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTOMOTOKLUB Holice v AČR - Autocamping Hluboký

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. Pronajměte si na dovolenou některý z našich vybavených karavanů. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamping Pod Černým lesem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. V našem objektu máte k dispozici také půjčovnu sportovních potřeb. Součástí pokojů je sociální zařízení. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Stehno - Autocamp Marin Mělice

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Ubytujte se v našem kempu! Během pobytu Vám jsou k dispozici naše animační programy. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanové tábořiště Petrův palouk

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku