Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Olomoucký kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jindřich Smyčka - Kemp Farma Holubice

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Baldovec, s.r.o.

Vyzkoušejte naše ubytování. Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Přehrada

Využijte naší nabídky ubytování. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. Užijte si dovolenou v našem autokempu. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Faitová - Autokemp Štíty- Kemp

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. K ubytování je možné využít i chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamping Bobrovník Lipová - lázně

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Služby našeho autokempu oceníte. Zajistíme Vám ubytování v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační středisko Habina

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. V naší restauraci si vychutnáte skvělou polopenzi. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Loupancová

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Máme připraveno komfortní a levné ubytování v našem autokempu. Vyzkoušejte ubytování v našem malebném kempu. Vyberte si pokoj, jehož koupelna je vybavena vanou. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a kemp Mlýn

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Nabízíme dostupné ubytování. S wifi u nás můžete počítat. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Máme připraveno komfortní a levné ubytování v našem autokempu. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemping Krásné

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. V koupelně je k dispozici vana. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Připravíme Vám oblíbená jídla i na grilu. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Loupancová-KEMP

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku