Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Olomoucký kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Božena Loupancová-KEMP

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMK kemp Hranice

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Cacek - Casfa - Rekreační středisko Habina

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hanácký svaz technických sportů Olomouc - Autokemp Šternberk

Nabízíme kvalitní ubytování. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Smyčka - Kemp Farma Holubice

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Baldovec, s.r.o.

Vyzkoušejte naše ubytování. Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Přehrada

Využijte naší nabídky ubytování. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. Užijte si dovolenou v našem autokempu. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Faitová - Autokemp Štíty- Kemp

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. K ubytování je možné využít i chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamping Bobrovník Lipová - lázně

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Služby našeho autokempu oceníte. Zajistíme Vám ubytování v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační středisko Habina

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. V naší restauraci si vychutnáte skvělou polopenzi. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku