Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Moravskoslezský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tomáš Hrbáček H+K

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Ubytujte se v našem malebném kempu. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa sportovně rekreačního areálu - Autokemp Jezero

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Věnujeme se také vedení půjčovny sportovních potřeb. Zajišťujeme také možnost zapůjčení lodí. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Schrammová - Autokemp Budišov nad Budišovkou

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné prostředí a vkusně zařízené pokoje. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Podhradí

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Marszalek - Autocamp U viaduktu

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Máme širokou nabídku wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Ricco

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Oslovte nás, pokud plánujete příjemnou rodinnou rekreaci. Ubytujte se v našem kempu! Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Nabízíme velmi pěkné ubytování s vanou. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Lučina, spol. s r.o.

Naše firma dává také možnost ubytování. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Nacházíme se v příjemné turisticky vyhledávané lokalitě s velkou možností výletů do okolí. Naše společnost na ubytování se vyznačuje ochotou. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tábořiště U rybárny

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Ubytování v praktickém obytném přívěsu můžete mít za výhodnou cenu. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Zajišťujeme ubytování v různě velkých chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Košař - Topsvar - Tábořiště u rybárny

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Nabízíme pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Frenštát pod Radhoštěm

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Hosté mají k dispozici také vybavenou prádelnu. Nabízíme chatu k pronájmu. Vyzkoušejte ubytování v našem kempu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku