Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Moravskoslezský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Camp Lučina, spol. s r.o.

Naše firma dává také možnost ubytování. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Nacházíme se v příjemné turisticky vyhledávané lokalitě s velkou možností výletů do okolí. Naše společnost na ubytování se vyznačuje ochotou. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tábořiště U rybárny

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Ubytování v praktickém obytném přívěsu můžete mít za výhodnou cenu. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Zajišťujeme ubytování v různě velkých chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Košař - Topsvar - Tábořiště u rybárny

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Nabízíme pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Frenštát pod Radhoštěm

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Hosté mají k dispozici také vybavenou prádelnu. Nabízíme chatu k pronájmu. Vyzkoušejte ubytování v našem kempu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Zdeněk Hrabec

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bayerův Odkaz

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Využijte možnosti ubytovat se ve velmi příjemném prostředí. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO Beskydy, s.r.o.

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou poznávat krásy zdejšího okolí díky pestré nabídce zajímavých výletů. Ubytujte se v našem kempu, budete spokojeni. Jsme firma na trhu v oblasti kempů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Jezero

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Užijte si dovolenou dle svých plánů a bydlete v karavanu. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. V nabídce máme pokoje s vlastní koupelnou s vanou. Zajistíme Vám pronájem celé chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Dolina

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Fulnek

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Můžete si u nás vybrat z několika druhů jídel. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Součástí našeho kempu jsou i chatky. Využijte nabídky ubytování v našem kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku