Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Liberecký kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stanislav Slavík - Camping Jiskra

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Využívat můžete společná sociální zařízení. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tanvaldská Kotlina

Využijte ubytování za výhodné ceny. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Košťálov - Autokemp Koupaliště

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Eliáš - Kemp

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Jablonec nad Jizerou - Autokemp Zátiší

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu. Rádi vám poskytneme vše, co potřebujete, v naší půjčovně sportovních potřeb. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. K příjemnému ubytování vám můžeme doporučit i naše chaty. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUNIOR CAMP, s.r.o.

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S.U.S., s.r.o. - Autokemp Dřevěnice

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. Využijte možnosti zapůjčit si u nás veškeré sportovní potřeby. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. V našem kempu se můžete ubytovat v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Jiránek - Kemp Kristýna

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. Využijte skvělé příležitosti k zapůjčení lodí. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Marek - Tábořiště Svitačka

Využijte našeho pohodlného ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Liberec, s.r.o.

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo. Náš autokemp nabízí naprosto nové zážitky z dovolené. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Ubytujte se v našem krásném kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku