Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Liberecký kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiří Jereš - Hamr na Jezeře

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás překvapí krásná příroda. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Černá Louže

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Součástí našich ubytovacích služeb je také nabídka chutných jídel. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme dostupné ubytování. V nekuřáckém prostředí vás velmi rádi ubytujeme. Neváhejte využít také naše kuřácké prostory. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technické služby města Jablonné v Podještědí - Autokemp Jablonné v Podještědí

Naše firma nabízí prostory k ubytování. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Využijte možnost rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Nabízíme široký výběr wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping 2000 Januv Dul, s.r.o.

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Využijte našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování ubytovacích služeb. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Staněk Firma Pinochio - Camp Borný

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Kdykoliv si u nás můžete zajít na chutní občerstvení. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. K pronajmutí poskytujeme i obytné přívěsy s běžným vybavením. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Březňák

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. Užijte si dovolenou v naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Bursa - Autokemp Ostrov

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Slavík - Camping Jiskra

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Využívat můžete společná sociální zařízení. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tanvaldská Kotlina

Využijte ubytování za výhodné ceny. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Košťálov - Autokemp Koupaliště

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku