Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Královéhradecký kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tomáš Hůla, autokemp

Naše společnost nabízí ubytování. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes. Využijte ubytování v našem autokempu. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. V koupelně je k dispozici vana. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreční areál Dolce

Využijte naší nabídky ubytování. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RAMPA Sport, s.r.o.

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Máme pro vás neodolatelnou nabídku ubytování v příjemném prostředí. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Jelen - Autokemp U Věže

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. V našem kempu se můžete ubytovat v chatkách. Autokemp je stvořený pro dokonalou dovolenou pro rodiny. Vyzkoušejte dovolenou v našich apartmánech. Neváhejte se ubytovat v některé z našich chat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Janmarc Jívka, s.r.o.

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Za hezkého počasí si u nás můžete udělat výlet do okolí. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Alegro

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Potěší vás jistě i nízká cena našeho ubytování. Jsme vybaveni hřištěm na beach volejbal. Nabízíme ubytování na chatě v příjemných cenových relací. K ubytování můžete využít i naše apartmány. K dispozici Vám je společná kuchyň. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Pokud se ubytujete u nás, je vám zpřístupněn i náš bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kuglerová - Autokempink U Věže

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Mostek - Autokemp Mostek

Naše společnost nabízí ubytování. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Specializujeme se na wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Keliš Bar

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Zamilujete si naše ubytování v blízkosti přírody. Naši hosté se mohou ubytovat v příjemném a čistém prostředí. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Rychta

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku