Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Královéhradecký kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Koupaliště a kemp Pecka

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zajišťujeme různé wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Algastro, s.r.o.

S naším ubytováním budete spokojeni. U nás máte možnost výletů do okolí. Naše ubytování se vyznačuje příjemným prostředím. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tábořiště Špinka

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. V našem kempu se můžete ubytovat v chatkách. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Hůla, autokemp

Naše společnost nabízí ubytování. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes. Využijte ubytování v našem autokempu. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. V koupelně je k dispozici vana. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreční areál Dolce

Využijte naší nabídky ubytování. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RAMPA Sport, s.r.o.

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Máme pro vás neodolatelnou nabídku ubytování v příjemném prostředí. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Jelen - Autokemp U Věže

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. V našem kempu se můžete ubytovat v chatkách. Autokemp je stvořený pro dokonalou dovolenou pro rodiny. Vyzkoušejte dovolenou v našich apartmánech. Neváhejte se ubytovat v některé z našich chat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Janmarc Jívka, s.r.o.

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Za hezkého počasí si u nás můžete udělat výlet do okolí. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Alegro

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Potěší vás jistě i nízká cena našeho ubytování. Jsme vybaveni hřištěm na beach volejbal. Nabízíme ubytování na chatě v příjemných cenových relací. K ubytování můžete využít i naše apartmány. K dispozici Vám je společná kuchyň. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Pokud se ubytujete u nás, je vám zpřístupněn i náš bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kuglerová - Autokempink U Věže

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku